25. Rzeszowskie Juwenalia. Mamy godzinową rozpiskę koncertów!

3
Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

13 koncertów będzie można zobaczyć podczas rozpoczynających się w najbliższy czwartek 25. Rzeszowskich Juwenaliów. Na głównej scenie zagrają m.in. Kult, Sławomir, Enej, KSU i Bajm.

Rzeszowskie Juwenalia organizują Politechnika Rzeszowska, WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa oraz Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki. Zgodnie z tradycją, koncerty odbędą się na miasteczku PRz. Będą trwały trzy dni – od czwartku do soboty (10-12 maja).

Koncertowe szaleństwa poprzedzi korowód. Zanim jednak studenci przejdą ulicami Rzeszowa, to wcześniej o godz. 15:00 pojawią się na rzeszowskim Rynku, by oficjalnie rozpocząć swoje święto.

Na początek na scenie Rynku odbędą się występ laureata konkursu „Kill me with the Music”, Zespołu Pieśni i Tańca „Połoniny” oraz grupy The Freeborn Brothers. Następnie o godz. 16:35 władze miasta oddadzą Rzeszów pod opiekę studentów na trzy dni.

Korowód z Rynku wyruszy o 17:00 i przejdzie ulicami Matejki i Grunwaldzką, al. Piłsudskiego, Cieplińskiego, Lisa Kuli, Pl. Śreniawitów, Dąbrowskiego do ulicy Poznańskiej i Akademickiej, gdzie znajduje się miasteczko Politechniki Rzeszowskiej.

Podczas trzydniowego Koncertowego Finału wystąpią na głównej scenie juwenaliowej w pierwszy dzień (czwartek, 10 maja) od godz. 18:30 Sławomir,  Luxtorpeda, Koniec Świata, Kabaret Czwarta Fala.

Z kolei w piątek (11 maja) od 19:30 pojawią się: Kult, Enej, KSU, Kękę. W ostatni dzień koncertów (12 maja, sobota) od 19:30 rozpoczną się koncerty Beaty i zespołu Bajm, grupy Strachy na Lachy oraz rapera Kali.

Na scenie Pewexu od 20:00 królować będzie disco-polo. W czwartek wystąpi Chwytak i Dj Wiktor oraz Lola Band oraz Mariola i Ramzes. W piątek zaprezentują się Piękni i Młodzi, Marcus P oraz ponownie Mariola i Ramzes. Z kolei w sobotę zobaczymy grupę Mig, Playboys Shantel oraz Dj Silvera.

Ponadto, od 20:00 przez trzy dni będzie działać również scena klubowa „One Stage”. Realizowany będzie także projekt „Hip hop Raport” – miłośnicy ulicznej muzyki będą mogli spotykać się o godz. 20:00.

Zanim jednak popłyniecie w rytm różnej muzyki pamiętajcie, że jeśli nie jesteście uczniami lub studentami, to w tym roku za wstęp na juwenalia będziecie musieli zapłacić. Karnety w cenie 25 zł można kupić w Lord Jacku, Pewex Pub, Piwa Świata, Anomalia Pub, Selectshop i w Samorządzie Studentów Politechniki (DS „Promień, pok. 23, ul. Akademicka 1).

W dniu rozpoczęcia koncertów za karnet trzydniowy trzeba będzie zapłacić 35 zł, pojedyncze bilety to wydatek rzędu 15 zł.

GODZINOWA ROZPISKA KONCERTÓW PODCZAS 25. RZESZOWSKICH JUWENALIÓW

25. Rzeszowskie Juwenalia. Mamy godzinową rozpiskę koncertów!
Zdjęcie: Materiały organizatorów

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. Sodomja i gomorja, pjom, seksujom siem, pszeklinajom, hałasujom, śmiecom i słuchajom tej szatańskiej muzyki !! A ksiondz proboszcz oszczegał !!

  2. Kiedyś słuchałem Kultu. Piszę słuchałem bo już nie słucham. Kazik swego czasu zachęcał do głosowania na PO a jeszcze wcześniej był świadkiem jehowy!

    • Kazik i PO? Chyba coś ci się pomyliło, tak jak tym, co teraz zarzucają mu romans z PiSem.
      Tak czy inaczej – każdy ma prawo do własnych poglądów, wyznania.
      Niestety są tacy, co chcieliby, żeby było tutaj jak w Korei Północnej i wszyscy myśleli tak samo – jak widać komusza mentalność ma się dobrze, a rządowa propaganda działa.

Comments are closed.