Akcja strażaków w Rzeszowie. W garnku spaliła się potrawa

7
Reklama

Cztery zastępy straży pożarnej interweniowały w czwartek przed południem przy ulicy Marszałkowskiej w Rzeszowie. W jednym z mieszkań spaliła się w garnku potrawa.

 

O zdarzeniu, do którego doszło ok. godz. 11:00, poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. Strażacy mówią, że o pożarze w mieszkaniu na drugim piętrze dowiedzieli się z Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

– Okazało się, że w mieszkaniu spaliła się potrawa pozostawiona na kuchence elektrycznej. Potrawy nikt nie pilnował. Było małe zadymienie. Po wejściu do mieszkania, garnek z potrawą został zalany wodą pod kranem. Nikomu nic się nie stało – mówią strażacy.

Na czas akcji strażacy zakręcili w klatce schodowej dostęp do gazu. Akcja już się zakończyła.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

7 KOMENTARZE

  1. Znowu ustawka w tym samym rejonie. Tym razem niskobudżetowe (garnek plus zasmażka) ćwiczenia pod pokrywką aż 3 zastępów zawodowych strażaków.
    Najważniejsze, że Krajowe Centrum Powiadamiania Ratownictwa znów zdało egzamin. Czy Panią Domu poproszono z łazienki od prania na oględziny zadymienia?

  2. od Kiedy „SZAFA” na Warszawskiej jest na Marszałkowskiej?? albo ktoś kto pisze ten artykuł nie wie jaka to jest ulica albo powinien zostać zwolniony z pracy

Comments are closed.