Apartamenty Plenerowa w Rzeszowie to propozycja dla pragnących ciszy i spokoju

9
Zdjęcie: Materiały P.P.H.U. CORPORES
Reklama

Często stojąc przed wyborem mieszkania zastanawiamy się co wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności. Wpływ na decyzję zakupową ma dogodna lokalizacja, rodzaj budownictwa, jego ergonomia, oraz najważniejsze – stosunek metrażu do ceny i jakości. Wszystkie te elementy w swojej ofercie skupia ogólnopolski deweloper P.P.H.U. CORPORES z siedzibą w Rzeszowie, który proponuje swoim klientom nowoczesne, niezwykle komfortowe mieszkania w zacisznej okolicy, oddalonej od centrum o 15 minut drogi.

Apartamenty Plenerowa to propozycja dla ludzi pragnących ciszy i spokoju, ale jednocześnie blisko   najważniejszych punktów miasta. Inwestycja usytuowana jest przy ulicy Strzelniczej, znajdującej się w niewielkiej odległości od Alei Wincentego Witosa. 7 kondygnacyjny budynek znajduje się w sąsiedztwie niskiej zabudowy mieszkalnej. Spokojna okolica oddalona od ścisłego centrum miasta ok. 3,5 km daje poczucie komfortu oraz możliwość pełnego zrelaksowania się w zaciszu swojego mieszkania. W pobliżu inwestycji znajdują się sklepy, centra handlowe, apteki, placówki medyczne, lokale gastronomiczne, przedszkola, szkoły oraz place zabaw. Bliskość przystanków MPK sprawia, że miejsce to przeznaczone jest zarówno dla osób z samochodem jak i tych niezmotoryzowanych.

Zdjęcie: Materiały P.P.H.U. CORPORES
Zdjęcie: Materiały P.P.H.U. CORPORES

P.P.H.U. CORPORES oferuje Państwu 42 mieszkania: jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchni od 34 do 80 m2 usytuowane na siedmiu kondygnacjach. Ergonomiczne mieszkania zaprojektowane zostały z niezwykłą starannością i dbałością o detale, co daje możliwości indywidualnej aranżacji w sposób dostosowany do potrzeb kupującego.

Ciekawą architekturę i nowoczesną bryłę budynku podkreślają przestronne balkony, loggie i tarasy.  Wysoka jakość wykończenia klatek schodowych podkreśla prestiż miejsca i kameralność. Apartamenty Plenerowa wykonane zostaną według tradycyjnej technologii, przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Budynek wyposażony został w nowoczesne, cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje. Dla wygody mieszkańców na każdej kondygnacji usytuowane są komórki lokatorskie przynależne do poszczególnych mieszkań, a w części podziemnej budynku znajduje się garaż z miejscami postojowymi i  boksami na jednoślady.

Zdjęcie: Materiały P.P.H.U. CORPORES
Zdjęcie: Materiały P.P.H.U. CORPORES

,,Zielona okolica”, place zabaw oraz okoliczny park to idealne miejsce na wspólnie spędzone rodzinne popołudnie, jogging czy spacer z pupilem.

Apartamenty Plenerowa to miejsce dla każdego kto z jednej strony ceni spokój, bezpieczeństwo i komfort wynikający z dogodnej lokalizacji, z drugiej zaś chce mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. To doskonałe miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny, to Twoje miejsce na mapie Rzeszowa.

Szczegółowe informacje na temat sprzedaży mieszkań dostępne pod numerem tel. 883 883 700 lub na stronie dewelopera www.ap.corpores.com.pl

Reklama

9 KOMENTARZE

  1. Ble,ble,ble!!! Jaka cisza i spokój ??? W koło bloki, NISKIE, nie wiem skąd TEN 7-piętrowiec się tu znalazł !!!! Samochód na samochodzie, ul. Strzelnicza połatana dziura na dziurze….
    Budują już wszędzie gdzie się da, bez planów przestrzennego zagospodarowania. Ciekawe KTÓRĘDY ten nowo osiedlony tłum będzie jeździł. Korki gotowe. Dzięki

  2. Nigdzie już nie będzie ciszy i spokoju budują gdzie się da ,reklama musi być bo jak by nie inaczej za coś redaktorzy muszą żyć wciskając ludzia kit .

  3. Spokój? Hmmm spokoju tam nie będzie z pewnością, podobnie jak i w innych miejscach Rzeszowa, a szczególnie nowych blokach. A to dlatego, że 30% lub więcej mieszkań zasiedli dzicz, czyli studenci. Codziennie imprezy, a nawet i bez imprez życie towarzyskie prowadzone do godz. 2, czy 3 w nocy. Bo na drugi dzień darmozjad jeden z drugim nie musi wstawać do pracy, nie zajmuje się dziećmi, a na pseudouczelni nic od niego nie wymagają więc korzysta z „uroków życia”. Spokój i cisza będzie w Rzeszowie jak zamkną co jednej wszystkie uczelnie, które i tak nic temu miastu nie dają, bo to jakieś z dupy kierunki, po których wychodzi armia roszczeniowców, która nic nie potrafi, a wymagania mają jak fachowcy z 20-letnim stażem.

    • Generalizowanie oraz wrzucanie do jednego worka, ponieważ życie uraczyło tę osobę nielada wyzwaniem wychowania dzieci czy pracą zawodową. Prawdobodobnie nigdy nie studiowała a radość z życia czerpie pisząc „hejty w internecie”. Pozdrawiam.

Comments are closed.