Rzeszowscy siatkarze Asseco Resovii zapewniali sobie awans do fazy play-off Ligi Mistrzów. W czwartej kolejce rozgrywek pewnie dzisiaj pokonali ACH Volley Lubljana 3-0.

Mistrz Słowenii tylko w pierwszym secie był w miarę równorzędnym rywalem dla resoviaków. Nasi siatkarze wygrali do 19, dwa kolejne sety do 12 i 16. Asseco Resovia dzięki temu zwycięstwu zapewniła sobie awans do fazy play-off Ligi Mistrzów. Aby resoviacy zajęli pierwsze miejsce w grupie muszą wygrać ostatni mecz w Czarnogórze z Budvanską Rivijerą Budvą (27 stycznia).

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Po piętach Asseco Resovii depcze Berlin Recycling Volley, który przed 5. kolejką fazy grupowej miał tyle samo punktów co rzeszowianie. Zwycięstwo z ACH Volley Lubljana oznacza, że resoviacy utrzymają pozycję lidera. Ostatni mecz także muszą wygrać do zera, jeśli chcą awansować z pierwszego miejsca w tabeli do play-off Ligi Mistrzów.