Zdjęcie: Pixabay

Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych „Inpro” z Rzeszowa poszukuje dwóch osób chętnych do wyjazdu na prawie rok do Armenii i pracy jako wolontariusz w centrach edukacyjnych armeńskiej Fundacji KASA w Erywaniu oraz Gyumri.

„Inpro” poszukuje osób w wieku 18-30 lat. Wyjazd do Armenii planowany jest we wrześniu 2017 r.  i pobyt zaplanowano na 11 miesięcy. Wyjazd jest sfinansowany w ramach projektu „Wolontariat Europejski” będącego częścią programu Erasmus Plus.

Podczas pobytu wolontariusze zostaną zaangażowani w różnorodne działania takie jak animacja czasu wolnego w klubach młodzieżowych działających w Fundacji KASA, prowadzenie bloga, stron internetowych, współorganizowanie małych inicjatyw podejmowanych przez lokalną młodzież, pomoc w realizacji warsztatów dla młodzieży z okolicznych miejscowości.

Każdy wolontariusz ma pokryte koszty przelotu, zakwaterowania oraz otrzymuje miesięczne kieszonkowe – ok. 210 euro. Zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny) przyjmowane są do 15 czerwca br.

Więcej informacji na temat projektu oraz procesu rekrutacji znajdziecie na stronie Stowarzyszenia „Inpro” www.goinpro.org w zakładce „Wyjazd na EVS”. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama