Pragniesz poznawać nowych ludzi i nowe kultury, ale brakuje ci pieniędzy na zagraniczne podróże? Jest na to prosta rada – wybierz się w środę w Rzeszowie na spotkanie stowarzyszenia INPRO Open Café, gdzie będziesz mógł spotkać ludzi z całego świata.

Ideą stowarzyszenia INPRO, działającego w budynku Estrady Rzeszowskiej (ul. Jagiellońska 24), jest promowanie postawy otwartej wobec obcokrajowców.

– To otwarte dla mieszkańców Rzeszowa spotkanie, która stawia sobie za cel promowanie otwartego i zintegrowanego społeczeństwa. To okazja dla młodych rzeszowian – zarówno tutaj urodzonych jak i tych, którzy przenieśli się do naszego miasta z odległych zakątków świata – do spotkania się i poznania się nawzajem – wyjaśnia Beata Szmuc ze stowarzyszenia INPRO.

Dodatkowo kubek gorącej kawy czy herbaty, który otrzymuje każdy, kto bierze udział w spotkaniu, ociepla atmosferę i zachęca do dzielenia się z innymi czasem i egzotycznymi opowieściami. Spotkania obfitują również w ciekawe zajęcia i warsztaty, a także pasjonujące dyskusje.

Najbliższe spotkanie INPRO Open Café odbędzie się już w środę (9 sierpnia) o godzinie 19:00 w budynku Estrady Rzeszowskiej. W spotkaniu będą uczestniczyć dwie wolontariuszki INPRO z zagranicy – Lily i Elsa. Całość wydarzenia będzie prowadzona w języku angielskim. Wstęp wolny.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama