Jak zarobić nawet 20 tysięcy złotych? Zostań opiekunką seniorów w Anglii

7
Zdjęcie: Materiały Promedica24
Reklama

Chciałabyś pracować za granicą podczas wakacji? Kusi cię perspektywa wyższych zarobków? Okazją ku temu jest wyjazd do pracy w Anglii na 90 dni z wynagrodzeniem około 20 tys. zł netto! Współpracując z Promedica24 nie musisz martwić się formalnościami, organizacją wyjazdu i pobytu. Zadba o to opiekun kontraktu, który czuwa nad pobytem opiekunów w Wielkiej Brytanii.

Wiele osób decyduje się na podjęcie pracy za granicą, oprócz powodów finansowych, ze względu na ciekawość świata, chęć poszerzenia horyzontów. Jednym z bardziej popularnych kierunków nadal jest Anglia. Praca w tym kraju może być korzystnym i inspirującym doświadczeniem dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Choć emigracja zarobkowa często kojarzy się z pracą w barze lub na budowie, jest wiele innych zawodów, w których także można znaleźć zatrudnienie. Takim zawodem jest opiekun/ka osób starszych w tzw. w systemie „live in care”, czyli z zamieszkaniem w domu podopiecznego.

Akcja promocyjna „Lato w UK” z Promedica24!

– Lato to dobry moment na zarobienie konkretnych pieniędzy. Niepowtarzalna okazja, aby zarobić nawet 20 tys. zł jako opiekun/ka seniorów w Wielkiej Brytanii. To również fantastyczna możliwość dla studentek, nauczycielek czy pielęgniarek, które nie mają możliwości wyjazdu poza okresem letnim – mówi Ewa Nowak, specjalista ds. rekrutacji w oddziale Promedica24 w Rzeszowie.

Warto zaznaczyć, że wynagrodzenie jest atrakcyjne, ponieważ kwota wpada bezpośrednio do kieszeni. Pracując z Promedica24 opiekunowie nie ponoszą kosztów podróży, pobytu, wyżywienia czy szkoleń. Dodatkowo, wynagrodzenie za wyjazd rozliczane jest zgodnie z brytyjskimi zasadami podatkowymi. Oznacza to, że kwota 20 tysięcy złotych jest praktycznie wynagrodzeniem netto.

Kto może pracować jako opiekun/ka?

– Znajomość języka to podstawa. Osoby zainteresowane pracą w Anglii muszą znać język angielski na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece, jako wolontariusz lub potrafią wykazać się inną działalnością pro-społeczną. Nasza firma organizuje także liczne kursy i szkolenia, dzięki czemu nawet osoby bez wieloletniego doświadczenia są odpowiednio przygotowane do pracy w charakterze opiekunki – wyjaśnia Ewa Nowak.

Zarobki, ubezpieczenie i zorganizowany transport

Wiele osób zastanawia się czy może zdecydować się na pracę w charakterze opiekuna seniorów. – Nie jest to łatwa, ale na pewno dobrze płatna praca. Co ważne, jest w pełni legalna i – w przeciwieństwie do tzw. pracy na czarno – bezpieczna. Dodatkowo umowa z rzetelną firmą, zapewnia również pełną opiekę podczas pobytu w Anglii i dbałość o odpowiednie, dopasowane miejsce pracy – zachęca Ewa Nowak.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y pracą w charakterze opiekunki/a osób starszych lub chcesz zasięgnąć więcej informacji, odwiedź rzeszowski oddział Promedica24 przy Placu Śreniawitów 9/5, tel. 514 780 464. Promedica24 czeka na chętnych od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

Promedica24

To dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych. W ciągu 12 lat działalności firmy do pracy w roli opiekuna seniorów pozyskano ponad 27 tysiące opiekunek. Liczba klientów firmy przekroczyła 19 tysięcy.

Promedica24 świadczy usługi opieki domowej klientom na terenie Niemiec, Anglii i Polski. W ich imieniu poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii, Słowacji i Bułgarii. Zapewnia legalną formę współpracy i organizację pobytu za granicą. Usługi Promedica24 zostały wyróżnione certyfikatem jakości ISO.

Więcej informacji na www.promedica24.com.pl 

Jak zarobić nawet 20 tysięcy złotych? Zostań opiekunką seniorów w Anglii
Zdjęcie: Promedica24
Reklama

7 KOMENTARZE

  1. Pracuje z PM24 od 2 lat. Wypłata na czas, firma zapewnia dobrą obsługę i wsparcie. Zarobki dużo lepsze jak w PL, bo byłam pracownikiem w hospicjum. Nie pracuje się 24 h na dobę, bo nie jesteśmy robotami 🙂 Jak podopieczny potrzebuje opieki także w nocy to są dwie opiekunki. Ze spokojem polecam, hejt hejtem ale gdzieś trzeba pracować, a idealnie to nigdzie nie jest.

  2. Panie/ Pani „trójka” nikt nie pracuje 24 godziny na dobę z prostego powodu- fizycznie by nie podołał, więc takie przeliczenia nie mają sensu. Praca opiekuna nie jest dla każdego, ale są i tacy, który odnajdują w niej swoje powołanie, a niestety w praca w Polsce w DPS-ach lub w hospicjum to ciężka praca z wieloma podopiecznymi i za niewielkie pieniądze.

  3. Właśnie wróciłam ze swojego pierwszego kontraktu. Firma spełniła wszystkie obiecane rzeczy. Cała podróż była zapewniona i o nic nie musiałam się martwić ani wydawać pieniążków. Opiekowałam się Panią z demencja ale w pełni samodzielna tak jak prosiłam. Praca trudna ale nie pracuje sie tam 24h bo na pewno nie wytrzymalabym tego fizycznie przez miesiac pracy tam. Otrzymałam wspaniała Panią, która się mną opiekowała z firmy i zawsze mogłam zapytać doradzić się. Teraz zostaje w Polsce a w lipcu jadę z Promedica na kontrakt 3 miesięczny bo bonus 2000 zł mi się przyda. Polecam podejść do Oddziału i zapytać jak to wszystko wygląda zanim przekona nas internet do zrezygnowania z firmy która chroni pracownika i daje zarobić. Każda praca jest ciężka na swój sposób. Pozdrawiam. Aleksandra

  4. Moja mama wyjeżdża od kilku lat z Promedicą. Jest wykształconą osobą ale nie wstydzi się tego, że poświęca się i pomaga innym ludziom i nigdy nie usłyszałam od niej sformułowania „podcieranie tyłków”. Ktoś kto tak postrzega tą pracę na pewno nie powinien pracować jako opiekun. Przez wiele lat moja mama była pielęgniarką w szpitalu (osoba po studniach) i nigdy nie zarobiała 20 złotych na godzinę. Z tą firmą jest szansa godnego życia i otrzymywania pokaźnych premii za bycie dobrym pracownikiem. Traktują z szacunkiem i dbają o swoich pracowników. Promedica się zmienia i bardzo walczy, aby spełniać realia dzisiejszego rynku. Myślę, że będzie lepiej i lepiej…a kto nie spróbuje to się nie dowie jak naprawdę to wygląda.

  5. jezdziłąmz tą firmą promedica dwa lata temu, było ok. płacili mniej teraz widzę więcej pieniędzy za wakacje. i to jest podcieranie tyłków nie ma się co oszukiwać i całą personal care. tak wygląda praca opiekunki seniora i nikomu to obce nie jest. pozdrawiam jb

  6. 20 000 zł / 90 dni / 24 godziny – czyli 9 zł na godzinę.
    Za bardzo trudną, ciężką i niewdzięczną prace.
    Za to samo w Polsce kobieta mająca umiejętności i doświadczenie dostanie 20-30 zł na godzinę.

Comments are closed.