„Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017”. Rzeszów na trzecim miejscu

2
Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Rzeszów zajął trzecie miejsce w plebiscycie „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017” wspieranym przez serwis HRS, który zajmuje się wyszukiwaniem hoteli. 

Internauci zdecydowali, że to właśnie Rzeszów znalazł się obok Jaworzna (1. miejsce) i Wałbrzycha (2. miejsce) w czołówce plebiscytu.

W drugiej edycji plebiscytu „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017” można było głosować na 26 miast o liczbie mieszkańców od 90 tys. do 190 tysięcy. Rzeszów otrzymał aż 8779 głosów. Głosujący podkreślili, że Rzeszów jest miastem sprzyjającym rozwojowi, nowoczesnym, atrakcyjnym i mającym wiele do zaoferowania.

 „Jest piękne, czyste, zadbane i rozwija się w dynamicznym tempie”, „Rzeszów to piękne, pełne zieleni miasto. Nie za duże nie za małe, w sam raz! Dobrze zarządzane. Pełne młodych ludzi pełnych pasji”, „Rzeszów to najprężniej rozwijająca się metropolia w Polsce”, „Rzeszów jest mały, kompaktowy, czysty i przede wszystkim rodzinny – pełno tutaj życzliwych i pomocnych ludzi” – to wybrane opinie internautów. 

W tym roku na wszystkie miasta oddano ponad 85 tys. głosów. Rzeszów otrzyma w nagrodę statuetkę oraz dyplom. W pierwszej edycji plebiscytu tytuł „Miasta Roku 2016” trafił do Słupska, a na podium znalazły się Grudziądz (2. miejsce) i Zamość (3. miejsce).

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

2 KOMENTARZE

 1. „Rzeszów otrzyma w nagrodę statuetkę oraz dyplom”
  Ile owa statuetka i dyplom będą kosztować?
  Wiele nic nie znaczących konkursów organizuje się po to, by lokalne władze podbudowały swoje samopoczucie.
  Tak samo działo/dzieje się w stosunku do firm. Dyplom najlepszej firmy, najlepszego szefa.
  Kosztuje to kilka tysięcy.
  Ludzie to kupują bo ładnie wygląda na ścianie, Nie jest nic warte, ale to nie ma znaczenia.
  A firmy które to organizują mają świetną zabawę i kasę.

Comments are closed.