Konkurs Miss WSIiZ 2018 rozstrzygnięty. Rosjanka najpiękniejsza! [ZDJĘCIA]

10
Reklama

Svetlana Khomenko zdobyła tytuł Miss WSIiZ 2018. O koronę najpiękniejszej walczyło 12 studentek rzeszowskiej uczelni. 

 

Uroczysta Gala MISS WSIiZ 2018 odbyła się w czwartek wieczorem w Klubie Akademickim „IQ” Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zaszczytny tytuł Miss WSIiZ 2018 zdobyła Svetlana Khomenko z Rosji, studentka II roku na kierunku grafika komputerowa. Vice Miss WSIiZ 2018 została Zuzanna Czechowska.

Tytuł Miss WSIiZ International 2018 otrzymała Shailza Gahlot z Indii, natomiast Vice Miss WSIiZ International 2018 została Saule Baikesh z Kazachstanu.

Oprócz najważniejszych, przyznano także pięć tytułów dodatkowych. Wzorem lat poprzednich internauci wskazali swoją laureatkę. Ich serca oraz tytuł Miss Internautów zdobyła Saule Baikesh.

Studentka, którą najbardziej pokochał obiektyw aparatu to Laura Abilmazhinova, która zdobyła tytuł Miss Foto. Widzowie oraz słuchacze uczelnianych mediów wybrali Martynę Rączy na Miss Into.media. Serca publiczności skradła Karina Darasz, która otrzymała tytuł Miss Publiczności, a Miss Uśmiechu została Diana Paczkowska.

Nagrodę dodatkową od butiku Paryżanka otrzymała Vasylyna Renkas. Ponadto Miss WSIiZ otrzymała również nagrodę specjalną od stylisty Bartka Ligęzy, a Vice Miss WSIiZ nagrodę od JJ Models Agency.

Podczas wielkiego finału dziewczęta zaprezentowały się w pięciu odsłonach. Podczas pierwszego pokazu – Kobiecowo Butik studentki zaprezentowały się w strojach casual. Drugi pokaz to prezentacja sukni ślubnych Centrum Mody Ślubnej Impresja.

Trzecia prezentacja to całkowita nowość – finalistki konkursu wystąpiły w strojach kąpielowych z Butiku Paryżanka. Odsłona numer cztery była bardzo modowa – studentki wystąpiły w autorskiej kolekcji D.N.A. Bartka Ligęzy, który był również choreografem wszystkich pokazów.

Pokaz finałowy stanowił niesamowity artystycznym show w sukniach wieczorowych Impresja.

W przerwach pomiędzy prezentacjami finalistek, publiczność podziwiała utalentowanych studentów WSIiZ, uczestników konkursu „WSIiZ ma Talent”, którzy skutecznie porywali publiczność do wspólnej zabawy. Gala Finałowa została dodatkowo wzbogacona o materiały filmowe prezentujące sylwetki finalistek, jak i pracę nad wydarzeniem, aż do wielkiego finału.

Laureatki zdobyły nagrody rzeczowe od sponsorów, którymi byli: Impresja, Kobiecowo Butik, Bank BZWBK, Paryżanka, Wojas, JJ Models, Atelier Fryzjerstwa Marcina Kasprzaka, Kwiaciarnia Anes, Madlen, Stara Mydlarnia, Sylveco, Vianek, Obiektywniej Maciej Banasik  oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Dr Andrzej Rozmus, prorektor ds. nauczania w WSIiZ, podczas wręczania nagród pogratulował wszystkim finalistkom decyzji o wzięciu udziału w wyborach Miss WSIiZ 2018.

Ze względu na międzynarodowy charakter społeczności akademickiej WSIiZ, Gala była prowadzona w dwóch językach: polskim oraz angielskim. Organizatorem wydarzenia był Samorząd Studencki WSIiZ, zaś głównym koordynatorem Kinga Bednarz. Konkursowi patronat Rzeszów News. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

10 KOMENTARZE

  1. Ha ,ha,ha maszynka do produkcji licencjatów jedzie teraz na turystach ze wschodu, Wszyscy już wiedzą że po takiej uczelni można sprzedawać w biedronce ,lub pani po 50 z bieszczadzkiej gminy którą zmuszają żeby jakiś kwit przyniosła do pracy może tam śmiało podbijać – kwit będzie.

    • #debil. Czy czytales ostatnio, że jeden ze studentow wsiz został członkiem Mensa. To jest właśnie ekstra na WSIiZ, że każdy tam może się angażować i działać w zależności od zaintetesowań!

  2. Same młode piękne szczupłe kobiety. Ja się pytam gdzie są feministki i antifa? Gdzie są oskarżenia o rasizm i dyskryminację grubych i brzydkich?

    Miss WSIiZ wygrała Rosjanka a Miss WSIiZ International Hinduska. Ja się pytam czy Rosja to już w granicach naszego kraju czy co?
    W obecnej konfiguracji to tytuły powinny się nazywać: Miss WSIiZ Europe i Miss WSIiZ Intercontinental…

    • Miss wsiz to tytuł dla dziewczyn studjujących na kierunkach polskojęzycznych. Wice Miss została Polka. Miss international to tytuł przyznawany dziewczynom studjującym na kierunkach anglojęzycznych !

Comments are closed.