Kto zniszczył BMW? Nasi Czytelnicy proszą o pomoc. Czeka nagroda

16
Zdjęcie: Materiały prywatne
Reklama

Dwa razy nieznani sprawcy w ostatnim czasie zniszczyli BMW, należące do Angeliki i Eryka, Czytelników Rzeszów News. Osoby, które pomogą w namierzeniu sprawców, otrzymają nagrodę.

Do pierwszego zdarzenia doszło w środę 22 listopada br. w godzinach 14:00-24:00. Narzeczony pani Angeliki jechał do pracy, BMW zaparkował przy cmentarzu Pobitno przy ulicy Lwowskiej.

– Kiedy wrócił po samochód około godziny 24:00, w samochodzie nie było już obu lusterek zewnętrznych – opisuje pani Angelika, która wraz z Erykiem, zwróciła się do nas o pomoc w tej sprawie. Oboje powiadomili policję. 

To nie była jedna pierwszy przypadek wandalizmu wobec samochodu naszych Czytelników. Rok temu, 31 października, ktoś porysował całą karoserię  BMW. 

Do drugiego w ostatnim czasie zdarzenia doszło pomiędzy 24 listopada (piątek) a 27 listopada (poniedziałek) br. Samochód był zaparkowany przed blokiem przy ulicy Staszica. W miniony poniedziałek Eryk, wychodząc na spacer z psem, zauważył duże zgniecenie i porysowanie w lewym tylnym nadkolu i klapie do bagażnika.

– Bardzo możliwe, że samochód uszkodziła śmieciarka – pozostał pomarańczowy lakier w zarysowaniu. Niestety, sprawca uciekł z miejsca zdarzenia – twierdzi pani Angelika. Także i tym razem para powiadomiła policję. 

Nasi Czytelnicy proszą o pomoc wszystkich, którzy posiadają informacje, kto mógł zniszczyć BMW we wspomnianych przypadkach. Możecie dzwonić na numery: 600 433 576 lub 795 715 667. Dla potwierdzonych i sprawdzonych informacji przewidziana jest nagroda.

Zdjęcie: Materiały prywatne

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

16 KOMENTARZE

  1. Na bezpłatnym parkingu przy Moście Zamkowym tym na palach od strony olszynek grasują złodzieje wycieraczek. Mojemu znajomemu 2 razy tam ukradli wycieraczki gdy parkował auto po zmroku. Co prawda parking jest oświetlony, ale monitoringu brak a bardzo byłby tam potrzebny.

  2. Lepiej niech te pieniądze przeznaczą na naprawę tego grata, bo jak widać po zdjęciu to auto ma lata świetności już dawno za sobą. Nie trudno więc zgadnąć, że nagroda to przysłowiowe piwo czyli … szkoda czasu.

  3. Ludzie jak niektórym z Was żal dupe ściska że ktoś chce komuś pomóc. A jakby to Wasz samochód został zniazczony miło by Wam było? Lepiej chejtować wszystko. Może dzięki temu artykułowi więcej osób zacznie rozgłaśniać takie akty wandalizmu i końcu ktoś zajmie się monitoringiem w Rzeszowie.

  4. Jako, że statystycznie kierowcy BMW są najlepszymi kierowcami na świecie (tak przynajmniej o sobie myślą). Nagrodą jest zaszczytny uścisk dłoni właściciela BMW 🙂

  5. Mam nadzieję, że Eryk i Angelika to znajomi redaktorów rzeszow-news.pl. Bo jeśli to nie jest prywata tzn. że teraz zaczniecie pisać o takich rzeczach? Na wszelki wypadek zajmuje sobie kolejkę, bo czyjś pies notorycznie robi kupę przed moim blokiem i nikt po nim nie sprząta. Do kogo mogę napisać w tej sprawie?

    • Jak ustalili czyj to pies i zbieraj te gówna przez dwa/trzy dni gdzieś w kącie trawnika a potem zanieś je tej osobie na wycieraczkę z liścikiem „oddaje co twoje buraku”

    • „zaparkował przy cmentarzu Pobitno przy ulicy Lwowskiej” Cmentarz przy ulicy Lwowskiej. Zaparkował przy tym cmentarzu czyli np. przy ulicy Żołnierzy I Armii WP. Tam jest parking cmentarza na ulicy Lwowskiej

Comments are closed.