Zdjęcie: Materiały Szklanych Tarasów

Pierwszy odcinek unikalnego na Podkarpaciu programu telewizyjnego „Rozdajemy marzenia – wygraj mieszkanie” będzie transmitowany w ten piątek o godz. 19:30 w telewizji Rzezownazywo.pl. Już 3 marca każdy z nas pozna uczestników, którzy będą w ciągu 6 miesięcy walczyć o wymarzone dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Szklane Tarasy IV etap przy ul. Strażackiej dewelopera Szklane Tarasy.

Casting, który odbył się w  Bacówka Radawa & SPA, przekonał organizatorów o tym, że każdy z uczestników jest gotowy do ciężkiej walki o swoje marzenie. Pozytywną atmosferę w dniu Castingu podtrzymywał znany kabareciarz Mariusz Kałamaga oraz wspaniała prowadząca Małgorzata Pruchnik.  

Wyszukane pytania od jury, ogrom emocji,  pierwsze zwycięstwa oraz droga do finału naszych uczestników– to wszystko czeka na naszych widzów w ten piątkowy wieczór.

Do kolejnego etapu przeszło już 9 rodzin. Do 10 marca każdy może dać szansę na spełnienie marzenia 10-temu uczestnikowi  – wysyłając SMS na numer 72480 o treści „RODZINA.x” z numerem danego uczestnika. Program telewizyjny pozwoli lepiej poznać uczestników przez co łatwiej będzie dokonać wyboru przy głosowaniu na swoich faworytów.

W kolejnych etapach rodziny będą walczyć o mieszkanie wykonując zadania powiązane z wykończeniem własnego mieszkania.

Organizatorem konkursu jest znany deweloper Szklane Tarasy z Rzeszowa. Szklane-tarasy.pl  to firma przeżywająca swój dynamiczny rozwój dzięki takim projektom jak ST TOWER czy ZIG ZAK HOUSE. Inwestycje stworzone zostały z pasji do architektury, przez co wpisały się na mapę miasta Rzeszowa jako projekty innowacyjne i wzbudzające ciekawość obserwatora.

Więcej szczegółów na www.wygraj-mieszkanie.pl lub na Facebooku organizatora szklane-tarasy.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama