25. Rzeszowskie Juwenalia. Na zakończenie Beata i Bajm, Kali, Strachy na Lachy [FOTO]

6
Zdjęcie: Kamil Pudełko / Rzeszów News
Reklama

W niedzielę nad ranem swoje rządy zakończyli w Rzeszowie studenci przy dźwiękach rapera Kaliego oraz zespołów Strachy na Lachy oraz Beaty i Bajmu. 25. Rzeszowskie Juwenalia, które wspólnie zorganizowali Politechnika Rzeszowska, Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki oraz WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, trwały od czwartku do soboty.

Przez trzy dni na scenie głównej miasteczka PRz odbyło się 13 koncertów. Wystąpili: Sławomir, Luxtorpeda, Koniec Świata, Kabaret Czwarta Fala, laureaci konkursu „Kill me with the music”, KSU, Kult, Enej i Kękę. Zdjęcia z pierwszego dnia juwenaliów możecie zobaczyć TUTAJ, z drugiego – TUTAJ.  Studenckie święto tradycyjnie rozpoczął korowód – TUTAJ

 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

6 KOMENTARZE

 1. Pani Beato z Bajmu, jest to niestosowne, aby różaniec nosić jako ozdobę – i moje zdanie podzielają także osoby deklarujące się jako niewierzące.

 2. Szacun dla was, że w ciężkich czasach dla muzyki rockowej, kiedy media promują kicz, postawiliście na rock i metal. Luxtorpeda, KSU, Enej, KULT, Strachy na lachy, Bajm, Fever, czego chcieć więcej. Karnet trzydniowy w przedsprzedaży kosztował 20 zł, a przy wejściu 35 zł. Czy to dużo? Obczajcie cennik na Czart Festiwal 😉

 3. To tylko w Rzeszowie ! ! ! Płatne Juwenalia. Wstyd ! ! ! Mówi się dużo o komunię ale wtedy nikomu nie przyszło do głowy płatne Juwenalia. Ale Juwenalia były Juwenaliomi . Bawili się studenci i krakowscy mieszkańcy za darmo.

  • 35zł za 3 dni to nie majątek, impreza studencka, więc ważne, że oni mają za darmo. Zresztą od tego roku była to impreza masowa, więc pewnie koszty na ogarnięcie tego były sporo wyższe.

  • Ja tam miałem za darmo 😉
   Poza tym nie tylko w Rzeszowie są płatne juwenalia, w innych miastach też można się z tym spotkać.
   Jedyne do czego się mogę przyczepić to chora akcja z poznym i długim wpuszczaniem uczestników na teren imprezy. Przegapiłem początek koncertu KęKę :((((( i do tego tak krótko mógł grać… Za rok na gwiazdę wieczoru tego Pana!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ