Nocny wypadek w Rzeszowie. Zderzenie volkswagena z audi

11
Zdjęcie: Pan Krystian / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Jedna osoba została ranna w wyniku zderzenia volkswagena passata z audi, do którego doszło w sobotę w nocy na skrzyżowaniu al. Powstańców Warszawy z ulicą Kwiatkowskiego w Rzeszowie.

Wypadek wydarzył się ok. godz. 23:30.

– 24-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, który kierował passatem, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z audi, którym kierował 23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego – mówi Dominika Kopeć z podkarpackiej policji,

W wypadku jedna osoba została ranna – pasażerka passata, którą z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

11 KOMENTARZE

  1. Hehe znalezli sie wielkomiejscy posiadacze klitki 45 m2 w bloku z wielkiej płyty. Rzeszów to taka metropolia jak z koziej dupy rakietnica.

    • Buhahaa .. ale ktos ma jakieś kompleksy. Myslisz ze skoro jesteś rdzennym mieszkańcem to czujesz sie kimś lepszym ? Takim komentarzem pokazujesz ze geny buractwa zostały w tobie. W mojej rodzinie szlacheckiej jest herb, pokolenia, tradycja .. A i mam tratktować takich jak ty jako parobków ? Ale ty jako zwykły zjadacz chleba co ty możesz wiedzieć.

  2. No i prosze nawet w nocy ” Nocni furmani” na swoich furach nie umieją po Metropoli jezdzić – kto ich uczy na tej prowincji kierować wozem Oni jak widać umieją tylko lejce trzymać i batem poganiać te mechaniczne kuce.
    Tragedia – egzaminy powinne być tylko w metropoli –

Comments are closed.