Otrzęsiny studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego w rytmie disco polo

4
Zdjęcie: Pixabay
Reklama

25 października odbędą się otrzęsiny studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Na imprezie w klubie Pod Palmą wystąpią Piękni i Młodzi, Czadoman, oraz De Lux.

Nowy rok akademicki 2017/2018 na rzeszowskich uczelniach został już oficjalnie otwarty. Wraz z nim studia rozpoczęła cała masa nowych studentów. Z myślą o nich Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego przygotował otrzęsiny studentów – Beanalia 2017.

Impreza odbędzie się w środę 25 października  w klubie Pod Palmą (ul. Cicha 4A). Na otrzęsinach wystąpią trzy zespoły disco polo: Piękni i Młodzi, Czadoman, oraz De Lux. Początek imprezy o godzinie 20:00.  

Informacje o biletach, a także innych atrakcjach pojawią się wkrótce na  profilu wydarzenia na Faceboooku, dlatego organizatorzy imprezy zachęcają do jego śledzenia. 

(mo)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

4 KOMENTARZE

  1. Jacy studenci taka muzyka. „Elita” bawi się przy prymitywnych przyśpiewkach. Więc nie dziwmy się ,że potem ci prostacy urządzają nam świat na swoją prymitywną modłę.

    • ale to jest tylko muzyka xDDD wiele moich znajomych bawi sie do takiej muzyki i to są normalni ludzie z IQ większym niż nie jeden profesor xD także nie wiem o co spina

    • Weź się człowieku ogarnij. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to siedź przed tym komputerem i się nie odzywaj 😉

Comments are closed.