Pięciu chętnych na stanowisko dyrektora Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki

3
Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News
Reklama

Co najmniej pięć osób bierze udział w konkursie na wybór nowego dyrektora Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Rzeszowie. 

Na początku lutego miasto ogłosiło konkurs na stanowisko dyrektora Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki, po tym jak z tej funkcji zrezygnowała Aneta Radaczyńska. Swoje kandydatury można było zgłaszać do poniedziałku 12 lutego.

– Do konkursu zgłosiło się 5 osób. Do końca tego tygodnia będziemy czekać jeszcze na kandydatury przesyłane pocztą. Nowego dyrektora WKSiT planujemy wybrać pod koniec miesiąca – wyjaśnia Katarzyna Pawlak z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Ratusz nie ujawnia nazwisk osób, które wystartowały w konkursie. Wiadomo, że wśród nich nie ma Agnieszki Kielar, która obecnie jest pełniącą obowiązki dyrektora Wydziału. Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, nie ukrywał, że zależało mu na tym, aby nowym dyrektorem WKSiT był ktoś, kto pracuje już w urzędzie i „z marszu” mógł zacząć działać.

Przypomnijmy, że według oficjalnego stanowiska ratusza Aneta Radaczyńska z funkcji dyrektora zrezygnowała ze względów osobistych. Radaczyńska ma wrócić na swoje poprzednie stanowisko  – specjalisty – w Wydziale Promocji i Współpracy Międzynarodowej.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. Cyt.: „Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, nie ukrywał, że zależało mu na tym, aby nowym dyrektorem WKSiT był ktoś, kto pracuje już w urzędzie i „z marszu” mógł zacząć działać.” – a może właśnie odwrotnie i kogoś nowego na to stanowisko, jakąś świeżą krew?

    • Oczywiście że potrzebna nowa krew a nie ktoś ze skostniałego układu podatny na sterowanie
      Nowe wizje/ nowe projekty/ a nie ktoś stary – uległy – poddańczy jak niewolnik na olantacji

Comments are closed.