Pijany kierowca BMW zderzył się z ciągnikiem rolniczym i wjechał do rowu

14
Zdjęcie: Pani Dorota / Czytelniczka Rzeszów News
Reklama

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 37-letni kierowca BMW, który w sobotę wieczorem w podrzeszowskim Niechobrzu wjechał do przydrożnego rowu.

O zdarzeniu poinformowała nas pani Dorota, Czytelniczka Rzeszów News. Anna Klee z podkarpackiej policji mówi, że do wypadku w Niechobrzu doszło tuż przed godz. 20:00. 

– 37-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, który kierował BMW, w rejonie skrzyżowania w kierunku na Boguchwałę, wyprzedzając inny samochód, zderzył się z jadącym z naprzeciwka ciągnikiem rolniczym. Kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu – mówi Anna Klee. 

37-latek został ranny, przewieziono go do szpitala. Okazało się, że mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Zdjęcie: Pani Dorota / Czytelniczka Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

14 KOMENTARZE

  1. Mieszkańcy Kielanowki zmawiaja się i będą tych szaleńców z rej RSR i RRS obrzucac kamieniami bo to co wyprawiają jadąc przez Kielanowke jest nie do opisania 🙁 przepisy ruchu drogowego ich nie dotyczą:(

  2. Brawo!!!!!!

    Piela Janusz ???? Staroniwa ??? Takich jak on powinno się zamykać się w więzieniach. Osoba nie odpowiedzialna, w końcu dostał to na co zasłużył. Dość po strachu na Staroniwie w końcu będzie można spokojnie wyjść na drogę i nie unikać pijanego kierowcy BMW Janusz Pieli

  3. To Janusz Piela wiecznie jeździł pijany. Pomimo zwracania mu uwagi zawsze był agresywny. Dobrze że tylko tak to się skończyło i obyło się bez szkód dla niewinnych osób. Od zawsze sprawiał kłopoty na Staroniwie, myśląc iż jest Panem ze względów powiązań z wielką damę w cudzysłowie Renate Szalacha.
    Już wcześniej powinna zająć się nim Policja. Osobiście znam osobnika i pomimo zgłaszania ” Policji ” że stwarza zagrożenie nie wszczęto żadnego postępowania.

  4. Mam wrażenie, że kierowcy jadący w kierunku Czydca i Strzyżowa wszyscy są pijani jadą szybko wyprzedzają się robią sobie rajd przez Kielanówkę i Niechobrz a policja ? No właśnie gdzie jest policja przyjeżdza tylko jak jest wypadek?

    • Otóż to od kiedy w Niechobrzu jest nowa nawierzchnia asfaltu pojawił się wielki ruch w godzinach porannych i popołudniowych. Dużo ludzi z tablicami RSR itp. wyprzedza w miejscach kompletnie nie zdatnych do tego z dużą prędkością. Policja kiedyś jeszcze stała lecz teraz rzadko jest na tym odcinku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ