Podkarpacki poseł PiS Bogdan Rzońca znów „błysnął” na Twitterze

13
Zdjęcie: Parlamentarny.pl
Reklama

„Nie będzie zasiedlenia Polski przez islamistów” – napisał w środę na Twitterze podkarpacki poseł PiS Bogdan Rzońca. Ten sam, który brał w obronę swojego partyjnego kolegę posła Stanisława Piotrowicza, prokuratora stanu wojennego.

Rzońca lubi szokować. W sierpniu br. na Twitterze zastanawiał się, dlaczego „wśród aborterów jest tak dużo Żydów, pomimo Holocaustu”. Potem poseł PiS za ten skandaliczny wpis przeprosił. Teraz Bogdan Rzońca znów przypomniał o swoim istnieniu. 

„I komunizm i drenaż polskiej gospodarki się skończy, bo przez lata PO zrobiła z Polski kolonie gospodarczą. Nie będzie też zasiedlenia Polski przez islamistów. To my mamy racje a nie lewactwo i libertyństwo europejskie” – napisał w środę na Twitterze poseł Rzońca.

Jeden z internautów mu odpisał: „Rozumiem, że sprowadzenie banksterów z JP Morgan do Polski to element walki z kolonizacją gospodarczą? Tak nabierać to można ignorantów. Nie mówiąc o masie taniej siły roboczej, którą sprowadzacie do PL z Ukrainy”.

Bogdan Rzońca odpowiedział: „Ukraińcy to nie islamiści, Morgan to nie Amber Gold”. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

13 KOMENTARZE

 1. panie rzońcu! pisanie po pijaku, tak jak jazda polonezem, źle się może skończyć – nie zawsze prokurator P. będzie na służbie…

 2. Ty niewiele rozumiesz (zresztą jak ten gość Rz.). fakt , ze ukraincy pracują jest zbawienny dla Polski ponieważ już jest brak rąk do pracy.
  Nie na rękę Polsce jest udostępnianie ukraincom i biołorusinom możliwości pracy dalej w europie. Prawie nikt z naszych emigrantów ( po waszemu: uchodźców) nie wróci, masowo przyjmują obywatelstwa państw w krórych się znajdują. Kto wypracuje forsę na emerytury?.Niestety ale uchodźcy!

 3. Prawdę napisał tylko co z tego, jedno mówią, drugie robią, przykład z Morganami bardzo dobry, już nawet w zadłużaniu Polaków chcą mieć wygodę, po co za oceanem się trudzić, jak za płotem można mieć pożyczkowy raj, Polacy przecież spłacą swoją ciężką pracą.

  • W którym miejscu ta prawda?
   Każdy fanatyzm jest niebezpieczny (prawiczku intelektualny), nie tylko islamski.
   Padaj na kolana przed swoim amerykańskim panem, jak twój ojciec przed ruskim…

 4. Rzońca to twoi polecznicy odpowiadają za te setki tysięcy ukraińców w PL odbierających pracę Polakom, ale co ważniejsze odbierający szanse na lepsze zarobki. SKANDAL PiSowcy opamiętajcie się!

Comments are closed.