Pokaz nowej kolekcji „West” Basi Olearki w salonie Harleya Davidsona [ZDJĘCIA]

2
Reklama

Brąz i błękit to dwa wiodące kolory najnowszej kolekcji „West” rzeszowskiej projektantki Basi Olearki, którą w sobotę w Rzeszowie mogliśmy zobaczyć w salonie Harleya Davidsona.

 

Tym razem na catwalku, który rozciągał się przez pierwsze i drugie piętro motocyklowego świata Stanisława Myszkowskiego, modelki zaprezentowały najnowszą kolekcję „West”.

Pokaz co prawda otworzyły kreacje w ulubionym kolorze Olearki – czarnym, aby następnie przejść delikatnie do odcieni brązu i błękitu, które stanowiły kolorystyczny trzon kolekcji. Pojawiły się także muśnięcia białe oraz granatowe.

Jeśli chodzi o krój ubrań, to tradycyjnie nie zabrakło kombinezonów i sukienek. Na catwalku pojawiły się także spodnie, gorsety, marynarki i bluzki oraz outfity męskie. W rolę jednego z modeli wcielił się już tradycyjnie malarz Sylwester Stabryła.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Powiem szczerze: nie rozumiem i nie „czuję” tej współczesnej mody dla kobiet. Wszędzie te obcisłości, popękania, niedostatek materiału, prześwitujące to i owo… Zero tajemnicy, wszystko na tacy. Nie mówię, że ideałem jest styl ubiorów na kształt prześcieradła, ale już jestem zmęczona tym wszechobecnym dyktatem modowym, w myśl którego najważniejszą funkcją kobiecych ciuchów jest…odsłanianie oraz ciągłe uwodzenie wszystkich dookoła. No, ale jeśli ktoś się upiera, to… wziąć nożyczki, pociachać swoje dotychczas noszone ubrania i jest super „moda”.

Comments are closed.