Policjanci zatrzymali 22-latka za posiadanie marihuany i dopalaczy

3
Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Marihuanę, biały proszek oraz kilka sztuk tabletek znaleźli rzeszowscy kryminalni w domu 22-letniego mężczyzny. Pierwsze zarzuty już usłyszał.

Kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie zdobyli informacje, że 22-letni mieszkaniec podrzeszowskiej gminy Błażowa może posiadać marihuanę oraz inne narkotyki. Policjanci podejrzewali, że młody mężczyzna może zniszczyć narkotyki, dlatego postanowili przeszukać jego dom.

– Znaleźli susz roślinny, woreczki foliowe z zawartością białego proszku oraz kilka tabletek – poinformował Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Policjanci zabezpieczyli narkotyki, a 22-latka przewieźli do komendy. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczony susz to marihuana. Było jej ponad 10 g. Policyjny tester wykazał, że pozostałe substancje również mogą być niedozwolone. To dopalacze. Ich skład zostanie poddany dodatkowym badaniom. 

Na razie 22-latkowi policjanci przedstawili zarzut posiadania marihuany. Jeżeli okaże się, że w dopalaczach znajdują się substancje zabronione, to mężczyzna będzie miał uzupełnione zarzuty. Sprawę do prowadzenia przejęli policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. Takie informacje nie powinny wypływać na światło dzienne, bo to po prostu wstyd. Sprzedał chłopaczka pewnie jakiś „dobry znajomy” konfident, któremu obiecali mniejszy wyrok. Teraz nagrody za osiągnięcia, smutne jedynie, że za takie, które są selekcją naturalną, nie trzeba się wtrącać.

  2. Myśle, ze powinni policjantów odznaczyć medalami i powinni otrzymać wysoka nagrodę pieniężna za tak wielkie odkrycie i osiągniecie!!!!!
    Porażka na co idą pieniądze podatników!!!
    Szkoda, ze anttyterostow nie wezwano!!!!

  3. „Policjanci podejrzewali, że młody mężczyzna może zniszczyć narkotyki, dlatego postanowili przeszukać jego dom.”

    uratowali narkotyki przed zniszczeniem, teraz na komendzie wstrzykują sobie ten marihunanen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ