Policjanci zatrzymali 23-latka. Przywiózł z Czech do Rzeszowa ponad 120 g marihuany

9
Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Do pięciu lat więzienia grozi 23-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który przywiózł z Czech ponad 120 g marihuany. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na dworcu autobusowym. 

W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie dowiedzieli się, że 23-letni mężczyzna ma przywieźć do Rzeszowa marihuanę. Narkotyki miał kupić na terenie Czech.

Policjanci z komendy wojewódzkiej i współpracujący z nimi kryminalni z komendy miejskiej, obserwowali rejon dworca PKS. W ubiegły wtorek, około godz. 22:00, podjechał autobus i wśród pasażerów policjanci zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi podejrzanego.

– Policjanci wylegitymowali go. Okazał się nim 23-latek, mieszkający w Rzeszowie. Mężczyzna była zdenerwowany, nie chciał pokazać dowodu i próbował odejść – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Zachowanie 23-latka tylko potwierdziło podejrzenia policjantów, którzy przeszukali plecak mężczyzny. Znaleźli w nim plastikowe pudełko, w którym był susz roślinny. 23-latek został zatrzymany, a susz zabezpieczony. W komendzie zbadano i zważono narkotyki. Badanie potwierdziło, że to niemal 120 gramów marihuany.

Wyjaśnieniem szczegółów sprawy zajmują się teraz policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego rzeszowskiej komendy. Podczas przesłuchania 23-latek przyznał się do posiadania marihuany. Potwierdził, że narkotyki kupił w Czechach. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

9 KOMENTARZE

 1. Kolumbijczyk czy Cosa Nostra?
  A jaki był powód i podstawy prawne ” monitorowania” jego działalności w internecie?
  Wszystkich już się „monitoruje” ?

 2. Jak to w okupowanym kraju, na rogatkach stoją żołdaki i pokrzykują „ausweiss bitte” tak u nas stoją psy gończe do ochrony urzędników i kasty rządzącej pokrzykując „pokaż plecak, gnoju” by potem pochwalić się niebywałą akcją przechwycenia rośliny, która od blisko dekady po naszej południowej stronie jest legalna i o dziwo nikt pod płotami nie umiera, co się insynuuje tutaj kiedy zaczyna się temat depenalizacji.

  Jako Polaka moim największym wrogiem i zagrożeniem dla mojej wolności jest nie muzułmanin, żołnierz niemiecki, ruski, Putin, Kim Dzong Un tylko paradoksalnie mój własny kraj. Szkoda gadać, emigracja to był dobry pomysł.

 3. ” policjanci z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie”

  … może pora zmienić nazwę na „Wydział Cyberinwigilacji KWP” ?

 4. hahaha ale łup!!! a jeden chłop przewodził 2 tony buraków, które też mogą wywołać reakcje narkotyczne i haluny

 5. 5 lat za naturalną roślinę, stworzoną przez naturę haha a taki alkohol, papierosy kupujesz na każdym roku 😀

Comments are closed.