Polski Bus uruchamia nowe połączenie z Rzeszowa na lotnisko w Modlinie

3
Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

PolskiBus.com rozszerza współpracę z przewoźnikiem ModlinBus. Pasażerowie z Rzeszowa na jednym bilecie będą mogli dostać się na lotnisko Warszawa-Modlin. 

Przesiadka będzie odbywała się w centrum Warszawy na Placu Defilad. 

– Od dawna wraz z naszym partnerem ModlinBus otrzymywaliśmy prośby o wprowadzenie dogodnych połączeń na lotnisko Modlin. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom udostępniamy nową ofertę podróży łączonych. A to wszystko w ramach jednego wyszukiwania, jednej atrakcyjnej ceny i jednej transakcji – mówi Piotr Pogonowski z PolskiBus.com.

Mamy nadzieję, że nowa oferta przypadnie do gustu szerokiej grupie klientów – dodaje Marcin Sadowski, współwłaściciel ModlinBus.

Pasażerowie odbywający podróż łączoną będą odprawiani na podstawie e-biletu PolskiBus, otrzymanego w wiadomości e-mail po dokonaniu zakupu na www.polskibus.com.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. A to Jasionka już się zwija? Zdaje się, że nowo narodzony port Lublin za kilka miesięcy pobije podrzeszowskie lotnisko z ponad 70 letnią tradycją! Co na to władze portu w Jasionce? Jakie błędy popełnili? Gdyby nie brak drogi S-9 i tych 4 rejsówek dziennie do Warszawy to by była bryndza totalna, albo i to co w Radomiu…

Comments are closed.