Poważny wypadek na DK 19. Zderzenie skody z renault. Siedem osób w szpitalu

9
Zdjęcie: Pan Maciej / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Siedem osób, w tym troje dzieci, zostało rannych w wyniku zderzenia skody z renault w Niebylcu w powiecie strzyżowskim. Na drodze krajowej nr 19 są utrudnienia.

Bartosz Wilk z podkarpackiej policji mówi nam, że do wypadku doszło w niedzielę przed godz. 16:00. – Skoda octavia czołowo zderzyła się z renault megane. Początkowo trzy osoby zostały ranne. Ta liczba zwiększyła się aktualnie do siedmiu. Wśród rannych jest troje dzieci w wieku od 13 do 15 lat – przekazuje nam Bartosz Wilk.

Na miejsce wypadku przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wstępnie wiadomo, że obrażenia, jakich doznały osoby poszkodowane, na szczęście, nie są groźne. Okoliczności zderzenia osobówek nie są na razie znane. 

DK nr 19 przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Na miejscu zdarzenia policjanci kierowali samochody na objazdy przez Babice, Strzyżów i Lutczę. Po godz. 19:00 wprowadzono ruch wahadłowy. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

9 KOMENTARZE

  1. Witam , szukam w pilnej sprawie Pana Kierującego skodą lub kogoś z jego rodziny ; jeżeli ktoś go zna i może mi pomóc w kontakcie lub przekazać , aby odezwano się do mnie , proszę o wiadomość pod numerem: 534-998-222; z góry dziękuje za pomoc

  2. Oferuję konsultację prawną w związku z uzyskaniem odszkodowania. Osoby poszkodowane lub ich rodziny proszę o kontakt pod numer: 531 230 828

    • A bo ty potrafisz jezdzić …… Miszczuuuuuu hahaha pewnie prawa jazdy nawet nie masz

  3. Organizacja objazdu to jedna wielka porażka. Najpierw objechaliśmy miejsce z wypadkiem przez Gwoździankę- jakieś 8km. mimo, że wyjechaliśmy za miejscem wypadku policja nas zawróciła i kazała jechać objazdem przez Strzyżów – kolejne 25km. Obstawiam, że miejscowi jechali przez Baryczkę nie więcej kal 3km, ale o tej możliwości dowiedzieliśmy się za późno.

Comments are closed.