Reklama sieci Play utrudnia parkowanie przy Galerii Nowy Świat

9
Zdjęcie: Materiały Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Józefa Piłsudskiego
Reklama

„Parking służy chyba do parkowania samochodów a nie leżenia przyczep” – napisał do jeden z Czytelnik Rzeszów News, który zwrócił uwagę na leżącą reklamę sieci Play przy Galerii Nowy Świat w Rzeszowie.

„Już ładne parę godzin mija, jak reklama jednej z franczyzowej sieci telekomunikacyjnej Play leży na parkingu Galerii Nowy Świat a pracownicy salonu pracujący od 9:00-21:00 nawet nie raczą jej w jakimś stopniu ułożyć w należyty sposób. Poza tym, parking galerii służy chyba do parkowania samochodów a nie leżenia przyczep. Kolejny paradoks jest taki, że taka naczepa powinna być przyczepiona do samochodu a nie do latarni łańcuchem” – napisał do Rzeszów Nasz Czytelnik (imię i nazwisko do wiadomości redakcji), od którego otrzymaliśmy zdjęcia.

Zdjęcie: Czytelnik Rzeszów News
Zdjęcie: Czytelnik Rzeszów News

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

9 KOMENTARZE

 1. Nie jednokrotnie reklama tego salonu w galerii lądowała na ziemi i utrudniała parkowanie ludziom swoich samochodów. Co prawda pracownicy nie mają w zakresach obowiązku stawiania naczep z bilbordami ale mają zapewne, iż muszą dbać o dobry wizerunek firmy, a sytuacja mówi sama za siebie. Rozumie jakby było to raz czy dwa ale ten problem pojawia się zbyt często a pracownicy mimo uwagi nie reagują a kto wie czy w ogóle dzwonią z informacją do firmy, która może im świadczy takie usługi a może nie bo to jest ten sam właściciel lecz inna branża. I każe potem swoim pracownikom naprawiać problem przekraczając swoje obowiązki.
  Odbiegając trochę od tematu to były kierownik tego salonu, rzekomo Damian S. nieźle zrobił w balona klientów, którym przychodzą kosmiczne rachunki. Oj przeczuwam iż Play na pewno wystosuje ogromną kare na salon i właściciela.

 2. Proponuję marsz ku wolności miejsc parkingowych – trasa od Salonu do miejsca katastrofy! A za miesiąc zrobimy miesięcznicę. Jeszcze tylko trzeba powołać komisję która zbada czy przypadkiem nie było ładunku …
  Ludzie wywaliła się przyczepa. Podnieśli, zabrali i po sprawie. Jakieś głupie komentarze o pracownikach a co oni mają z tym wspólnego?
  Jak w drodze wypadnie dziura też robicie zdjęcie przesyłacie na portal tego typu i piszecie o urzędnikach, że siedzą i piją kawę zamiast iść dziurę załatać?

 3. jeżeli komuś zawadza to CZYM TY KUR WA PRZYJECHAŁEŚ i skąd ? wyjebaj słomę z butów baranie a rzeszow news nie idźcie tą drogą jedna z rzeszowskich gazez tak robiła zajmowała sie parkowaniem i na 10 artykułów 5 było o źle zaparkowanych samochodach

 4. Pracownicy tej firmy w galerii Nowy Świat to złodzieje i oszuści uważajcie na nich. Nie pracuje w konkurencji tylko jestem jednym z oszukanych klientów, sprawa w prokuraturze. Radzę omijać ten salon wielkim łukiem.

 5. Jakie ci ludzie mają problemy. Trzeba wysiąść , zrobić zdjęcia, przesłać jeszcze do rzeszów-news, zamiast iść do kierownika galerii i powiedzieć: „Panie tam się przyczepa wyjebała i ciężko przejechać. Zrób pan coś z tym” Współczuję ci „Czytelniku” twojego „zaangażowania”

  • Nie tyle iść co wystarczy zadzwonić i powiedzieć. Ktoś na pewno zareaguje. Pomijam fakt jakie goowniane problemy mają mieszkańcy Rzeszowa ale i też widzę, że „dziennikarzom” z tego portalu przewróciło się w głowie albo nie wyszli jeszcze z poprzedniej epoki. Co ich to obchodzi co ktoś robi na własnej posesji.

 6. Chyba nie wyobrażasz sobie żeby przedstawiciel pracujący w salonie szedł na parking i stawiał reklamę na koła haha
  …zwłaszcza że to nie on ją tam postawił i nie jest pracownikiem fizycznym. Podejrzewam że za reklamę i przyczepę odpowiada zewnętrzna firma 😉

Comments are closed.