W Rzeszowie zaginął York. Właściciele proszą o pomoc

14
Zdjęcie: Materiały prywatne
Reklama

Nagroda pieniężna czeka na osobę, która pomoże w odnalezienia małego pieska rasy York. 

O zaginięcia pieska poinformowała nas w niedzielę wieczorem Joanna Ważny, Czytelniczka Rzeszów News. Piesek wabi się „Koleś”. W domu czeka na niego ukochany 6-letni właściciel. 

Piesek po raz był widziany w niedzielę przed południem w okolicy supermarketu „B1” przy obwodnicy. Szedł w stronę ulicy Okulickiego. 

Właściciele „Kolesia” zastrzegają, że piesek jest nieufny w stosunku do obcych i może uciekać niż zbliżać się do ludzi. Jeżeli ktoś widział „Kolesia” może dzwonić na numer telefonu: 604 914 352. 

Dla znalazcy przewidziana jest nagroda pieniężna. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

14 KOMENTARZE

 1. Odnalazl sie!!! KOLES Jest juz z nami!!! Dziekujemy slicznie za kazda pomoc!!!
  Dostalismy tyle wiadomosci i wsparcia
  DZIEKUJEMY
  Znalezlismy go na jednostce wojskowej!!!
  Dziekujemy

 2. Widziałam go wczoraj w okolicy szpitala msw. Biegał po pasie zieleni oddzielającym jezdnie i miałam wrażenie ze kulał.

 3. Jak piesek nie jest nauczony przychodzić do właściciela na komende to jaki cymbał chodzi z psem dużym czy małyn bez smyczy –
  Najpierw należy przeszkolic właściciela psa a potem on szkili psa i nie ma potem lamentów że zaginął

 4. Poszlaką kto porwał pieska może być kto ostatnio w sklepach kupował brytwankę lub garnek na wielkość jak york i pół kilo cebulki. Bo mięsko ze smażoną cebulką wyśmienicie smakuje.

 5. Pobiegł pewnie odwiedzić swoją narzeczoną – w końcu on też ma jakieś swoje potrzeby – i na pewno wróci! Oby rozważnie i bezpiecznie!

Comments are closed.