Rzeszowscy policjanci po raz kolejny zatrzymali pedofila. Nie stosował się do wyroku

5
Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Rzeszowscy kryminalni zatrzymali 39-letniego Grzegorza B., który był karany za molestowanie seksualne nieletniej. Okazało się, że mężczyzna, po wyjściu z więzienia, nagabywał swoją ofiarę. 

Jak dowiedział się Rzeszów News, Grzegorz B. został zatrzymany w minioną środę w jednym z bloków na ulicy Starzyńskiego na rzeszowskim osiedlu Baranówka. Kryminalni zatrzymali mężczyznę, co potwierdził nam Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, na polecenie Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. 

– Mężczyzna nie stosował się do orzeczonego wyroku za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej. 39-latek miał zakaz zbliżania się i kontaktowania z osobą pokrzywdzoną. Ten zakaz naruszył. Na nasz wniosek mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące – mówi Piotr Pawlik, wiceszef rzeszowskiej prokuratury.

Grzegorz B. w czerwcu 2016 roku, po czterech latach, opuścił więzienne mury. Odsiedział pełną karę za pozbawienie wolności człowieka i molestowanie seksualne dziewczynki poniżej 15. roku życia. Do zdarzenia doszło w czerwcu 2012 roku w Rzeszowie. Mężczyzna tego samego dnia został zatrzymany i aresztowany. W maju 2013 roku rzeszowski Sąd Rejonowy skazał go na cztery lata bezwzględnego więzienia.

– Sąd orzekł również, że mężczyzna po odbyciu kary, ma 5-letni zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej – mówi sędzia Tomasz Mucha, rzecznik Sądu Okręgowego w Rzeszowie. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

5 KOMENTARZE

  1. Jestem zdania (aczkolwiek mogę się mylić) iż każdego czy to pedofila, czy gwałciciela, powinno się na rynku nago przywiązać tak na 3 doby do pala i puścić na takiego głodne cielę. Szybko by tym zwyrodnialcom przeszła ochota na igraszki 😛 A tak to mu współwięźniowie będą musieli z doopy sadzarkę do ziemniaków zrobić! 😀

  2. „Odsiedział pełną karę za pozbawienie wolności człowieka i molestowanie seksualne dziewczynki poniżej 15. roku życia. ” Redakcjo rzeszów news o co w tym zdaniu chodzi ? Czy tę dziewczynkę przetrzymywał ?

Comments are closed.