Rzeszowscy policjanci zatrzymali 22-latka za posiadanie marihuany

6
Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Ponad 37 g marihuany znaleźli policjanci w mieszkaniu wynajmowanym w Rzeszowie przez 22-letniego mieszkaniec województwa lubelskiego. Za posiadanie narkotyków grozi mu do trzech lat więzienia.

Zatrzymanie 22-latka było efektem pracy policjantów z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Funkcjonariusze uzyskali informację, że młody mężczyzna może posiadać marihuanę i prawdopodobnie przechowuje ją w wynajmowanym mieszkaniu.

– W poniedziałek policjanci weszli do jego mieszkania  Podczas przeszukania znaleźli susz roślinny, dwie elektroniczne wagi i młynek do rozdrabniania suszu. 22-letni mieszkaniec województwa lubelskiego został zatrzymany w policyjnym areszcie – poinformował Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana. Po zważeniu okazało się, że jest jej ponad 37 gramów. Mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

6 KOMENTARZE

  1. w Rzeszowie przez 22-letniego mieszkaniec województwa lubelskiego. Jeden błąd poprawiony, ale jeszcze odmiana, kogo czego mieszkańca 😀

  2. Wielki sukces! Bohaterscy milicjanci zabezpieczyli rekordową ilość 37 gram śmiercionośnego suszu o czarnorynkowej wartości 1000 zł! Należy im się po skrzynce wódki i 100000 nagrody !

Comments are closed.