Rzeszowski Empik w Outlet Graffica w nowej odsłonie już otwarty [FOTO]

3
Reklama

Empik w Outlet Graffica w Rzeszowie zyskał zupełnie nowy wystrój po generalnym remoncie. To teraz nowoczesna, przyjazna i pełna inspiracji przestrzeń dla wszystkich spragnionych kultury.

 

Empik w premierowej odsłonie w piątek został otwarty dla klientów. W nowym Empiku klienci znajdą obok książek, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów artystyczno-kreatywnych i papierniczych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych i puzzli oraz biletów na różne wydarzenia, także poszerzoną ofertę muzyczną i cały dział z płytami winylowymi.

W aranżacji nowego Empiku dominują jasne kolory – jest nowocześnie, ale też przytulnie. Empik zadbał o czytelną nawigację, intuicyjne rozmieszczenie działów oraz jasny językowi kolorów, dzięki czemu znalezienie poszczególnych stref oraz produktów jest bardzo proste.

Nowy Empik jest przyjazny osobom niepełnosprawnym – odległości między regałami i stołami umożliwiają bezproblemowe poruszanie się po sklepie. Pojawiły się również nowe jasne praktyczne meble i interaktywne urządze­nie multimedialne, które funkcjonuje jak personalny doradca każdego klienta.

Strefa do obsługi zamówień ze sklepu internetowego empik.com pomieści teraz ok. 500 paczek, dzięki czemu nawet w okresach wzmożonych zakupów online, nowy salon gwarantuje ich płynne, bieżące wydawanie.

Z okazji otwarcia, klienci nowego Empiku do soboty 21 kwietnia mogą skorzystać z 20-procentowego rabatu na pełną ofertę książkową, muzyczną i filmową. Empik w Outlet Graffica (dawna Graffica) funkcjonuje od 14 lat. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. To fakt. W Beście można było chodzić i chodzić między stojakami. Mam wrażenie, że i Fonokram, który specjalnie duży nie był, oferował więcej niż dzisiejsze Empiki.

  2. Spotkałem jakiś czas temu właściciela bestu, zamieniliśmy parę zdań i dobre wspomnienia wróciły :). Szkoda że takie sklepy (best, 102) zostały wypchnięte przez „sieciówki” :/. Tam był klimat, wybór i człowiek się czuł jak u siebie.

  3. Byłem, szukałem coś na CD w gatunkach rock/metal. Bida z nędzą. Kilka sztuk na krzyż. Media Markt ma dużo szerszą ofertę i ceny nawet tych najtańszych o około 3 zł tańsze. I tak nie pobije kiedyś Bestu.

Comments are closed.