Tragiczny wypadek w Sędziszowie Młp. Nie żyje 24-letni motocyklista [VIDEO]

7
Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach
Reklama

24-letni motocyklista zginął w wypadku, do którego doszło w środę wieczorem w Sędziszowie Małopolskim w powiecie ropczycko-sędziszowskim.

Wypadek wydarzył się około godz. 18:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował peugeotem, włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 24-letniemu motocykliście – mieszkańcowi gminy Iwierzyce. 

24-latek doznał poważnych obrażeń ciała. – Po przewiezieniu do szpitala mężczyzna zmarł. Kierujący peugeotem był trzeźwy – poinformował Wojciech Tobiasz z ropczyckiej policji.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn wypadku.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

7 KOMENTARZE

  1. Proszę zwrócić uwagę na pierwszy nie pogrubiony akapit tekstu, a dokładnie na drugie zdanie w którym to zawarte jest, że motocyklista jechał prawidłowo.

  2. Tu nie chodzi o dziadka! KAŻDY, kto by był na jego miejscu miał prawo nie zobaczyć tego motocyklisty, który pędził pewnie około 200 km/h (55 metrów na sekundę!) – próbując zatrzymać film, między jedną, a drugą klatką motocyklista jest już po stłuczce! Nawet z dobrym wzrokiem można stwierdzić, że nic nie jedzie, a sekundę później mamy takiego motocyklistę na masce! Szkoda chłopaka, ale to nie wina dziadka, że tak pędził na motorze.

  3. Prędkość prędkością… ale „dziadki” powinny mieć robione badania przynajmniej raz w roku. Bo niektórzy nie powinni poruszać się po drogach publicznych.

    • ile ty masz lat >>> ?? masz prawko ??? myślisz że jesteś kozakiem ??? baran jesteś nie masz pojęcia o jeździe , tyle w temacie

  4. za wolno jechał !! oczywiście specjaliści stwierdzą że winny kierowca osobówki ! Jakim quwa prawem ? przecież gdyby ten motociklista jechał z przepisową prędkością to z pewnością oba manewry przebiegły by bezkolizyjnie.

    • Kierowca samochodu nie zatrzymał się na skrzyżowaniu ze znakiem stop, więc powinien być uznany za winnego i tu nie ma dyskusji. Nie oceniaj jak nie masz o niczym pojęcia

Comments are closed.