Wojewoda powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii ogólnej

1
Fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie. Na zdjęciu wojewoda Ewa Leniart i dr Andrzej Surowiec,
Reklama

Dr Andrzej Surowiec ponownie został konsultantem wojewódzkim w dziedzinie chirurgii ogólnej. Nominację wręczyła mu Ewa Leniart (PiS), wojewoda podkarpacki. 

O powołaniu dr. Andrzeja Surowca na wojewódzkiego konsultanta w dziedzinie chirurgii ogólnej w środę poinformował Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie.

Dr Surowiec, który jest ordynatorem w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 w Rzeszowie, został powołany na drugą już pięcioletnią kadencję z dniem 1 lutego br. 

Konsultant wykonuje m.in. zadania opiniodawcze, doradcze i kontrolne dla organów administracji rządowej, podmiotów współpracujących z Narodowym Funduszem Zdrowia i Rzecznikiem Praw Pacjenta. Kontroluje również dostępność do świadczeń zdrowotnych na terenie całego województwa podkarpackiego.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

1 KOMENTARZ

  1. No fajnie : ten Pan konsultant , bada, opiniuje, kontroluje, doradza i co dalej gdzie te jego dane spływają kto to przetrawia , wyciąga z tego kostruktywne wnioski i wydaje odpowiednie decyzje –
    bo jak pokazuje życie to wszystko to ” Pikuś” i nijak żadnej rewolucyjnej poprawy nie ma a wszystko jest jak było albo i jeszcze gorzej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ