Wypadek na drodze krajowej nr 19. Zderzenie dwóch samochodów

2
Zdjęcie: Pani Ewa / Czytelniczka Rzeszów News
Reklama

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w czwartek w południe na drodze krajowej nr 19 w podrzeszowskim Lutoryżu. Opel zderzył się z volkswagenem.

O wypadku poinformowała nas pani Ewa, Czytelniczka Rzeszów News. „Wypadek na wiadukcie pomiędzy Boguchwałą a Lutoryżem” – napisała.

Dominika Kopeć z podkarpackiej policji mówi, że do wypadku doszło kilka minut po godz. 12:00. 

– 19-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował oplem corsa, w Lutoryżu, jadąc w kierunku Boguchwały, nie zachował odległości od poprzedzającego go volkswagena jetta, którym kierował 68-letni mieszkaniec Leżajska. Kierowca VW zahamował, by umożliwić przejazd karetki pogotowia jadącej z przeciwnego kierunku – mówi Dominika Kopeć. 

Kierowca opla najechał na VW. – Kierowca VW został przewieziony do szpitala. W miejscu wypadku odbywa się ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwają do ok. 15:00 – dodaje Kopeć. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

 
Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Chyba nie ma miesiąca żeby w Boguchwale nie zdarzył się chociaż jeden wypadek. Ta miejscowość powinna być z daleka oznaczona wielkimi znakami „UWAGA WYPADKI”, a na drodze co kawałek powinien stać fotoradar. Może to zachęciłoby kierowców do zachowania ostrożności i przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Dla mieszkańców byłoby zaś dużym ułatwieniem, gdyby nie trzeba było co chwilę stać w potężnym korku w drodze do pracy czy domu..
    Mieszkam tam od roku i zaczynam być coraz bardziej sfrustrowana ciągłymi utrudnieniami w ruchu ;/ Droga do domu zamiast 20 min trwa często ponad godzinę…

Comments are closed.