Zderzenie trzech samochodów na al. Rejtana w Rzeszowie. Koniec utrudnień

7
Zdjęcie: Michał Pałac / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Jedna osoba ucierpiała w zderzeniu trzech samochodów na al. Rejtana w Rzeszowie. Nie ma już utrudnień w ruchu. 

Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 16:15. „Al. Rejtana w kierunku al. Sikorskiego zablokowana” – napisał do nas Michał Pałac, Czytelnik Rzeszów News.

Na miejsce przyjechali strażacy i policjanci. – Doszło do zderzenia dwóch samochodów, jedna osoba jest poszkodowana – usłyszeliśmy od strażaków. 

Anna Klee z podkarpackiej policji mówi z kolei, że w zdarzeniu brały udziały trzy samochody, które najechały na siebie. – Jeden z poszkodowanych odjechał z miejsca zdarzenia. Ranna osoba odniosła niegroźne obrażenia – dodaje Anna Klee. 

Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca skodą, która jechała lewym pasem w kierunku al. Rejtana, uderzyła w tył samochodu terenowego. Pchnięta terenówka uderzyła z kolei w tył forda. Kierowca terenówki odjechał z miejsca zdarzenia. 

Policjanci ostatecznie całe zdarzenie zakwalifikowali jako kolizję. Ok. 17:40 zakończyły się utrudnienia w ruchu na al. Rejtana. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

7 KOMENTARZE

    • Racja : czesto takie sytuacje obserwuję
     Ślepi w telefon/ przekręca łeb do tyłu bo dziecko coś chce / to poprawia drugie na prawym fotelu / to zerknie w lusterko poprawi włos / to se cuś przypomni – zmnieni pas bez sygnalizacji / to odbierze kolejną rozmowe bo dzwoni telefon / ma zielone ale skręca w lewo i nie przepuści tego co jedzie z drugiej strony na zielonym prosto i ;
     Łubu-du ; pozamiatane
     Koniec filmu ; O !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ