Wypadek na S19. Zderzenie trzech pojazdów. Jedna osoba ranna

3
Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek rano na drodze ekspresowej S19 w podrzeszowskiej Stobiernej.

Wypadek wydarzył się przed godz. 6:30. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 21-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego, który kierował dostawczym peugeotem boxerem, jadąc w kierunku Sokołowa Małopolskiego, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu.

– Zderzył się z jadącymi z przeciwka fordem i skodą. W wyniku zderzenia, kierowca forda (mieszkaniec powiatu leżajskiego) został ranny. Na szczęście obrażenia, jakich on doznał, okazały się niegroźne – mówi Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

3 KOMENTARZE

    • Dla tego nie powinno byc podwujnych pasów rozdzielających pomiędzy jezdniami : 1-2 czy 2-1 a betonowe moduły bo tumaństwo za kierownicą nie wie czy jedzie po jezdni z układem 1/2 czy po jezdni z układem 2/1
      To pokazuje dobitnie że przt takich układach drogowych – trzeba byc skupionym – myślec – uważac – koncentracja cały czas
      Bo jezdnie 2/1 — 1/2 zmieniają sie i ten wypadek dobitnie pokazuje że to nie jest dobre rozwiązanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ