Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

64-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak motocyklem najechał na tył hondy na ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie.

Do wypadku doszło we wtorek przed godz. 14:00. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 64-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował motocyklem marki Yamaha, jadąc w kierunku ul. Jana Pawła II, najechał na tył hondy.

– Motocyklista przewrócił się i jeszcze uderzył w wyjeżdżające z drogi bocznej renault master, którego kierowca w tym czasie włączał się do ruchu. Motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi – mówi Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Policja twierdzi, że na ulicy Kwiatkowskiego nie ma utrudnień w ruchu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pol
Gość
Pol

Wujek Google ci to powiedział? Płuca i wątroba zazwyczaj do przeszczepu się nie nadają. Są a zwyczaj zmiażdzone.

gargamel
Gość
gargamel

Każdy jeden posiadacz prawa jazdy kat. A powinien obligatoryjnie podpisywać zezwolenie na transplantacje jego organów 😀

Pol
Gość
Pol

Nawet jak podpisze, to i tak rodzina decyduje o zgodzie na przeszczep. Wola zmarłego w tym przypadku się nie liczy, niestety.

transplantolog
Gość
transplantolog

Zachęcam młodzież do szybkiej i brawurowej jeździe motorami.
Najlepiej na jednym kole na czerwonym, obowiązkowo jednokierunkową pod prąd.

Ale co ja tam wiem, są mądrzejsi jak widać...
Gość
Ale co ja tam wiem, są mądrzejsi jak widać...

Kiepski z ciebie transplantolog skoro nie wiesz, że narządy motocyklisty po wypadku rzadko kiedy nadają się do przeszczepu…. W zasadzie nigdy.

transplantolog
Gość
transplantolog

Przy prędkościach powyżej 100 km/h jest jak mówisz ale zawsze można coś u delikwenta wygrzebać: Rogówka – zastępuje zniszczoną lub chorą rogówkę. Pozwala często przywrócić poprawne widzenie Twardówka – gruba warstwa ochronna, nadająca kształt gałce ocznej. Może wzmocnić ściany oka, stosowana w operacjach naprawczych błony bębenkowej ucha Płuca – możliwe jest przeszczepienie jednego lub dwóch płuc Serce – ważny jest czas transportu. Do wszycia powinno minąć maksymalnie ok. 4-5 godzin Wątroba – bardzo trudny zabieg ze względu na możliwość krwotoku Zastawki serca – mogą zastąpić zastawki uszkodzone na skutek wrodzonych lub nabytych wad. Najczęściej biorcami są dzieci Tętnice – przeszczep… Czytaj więcej »