Wypadek w Rudnej Małej. Zderzenie trzech pojazdów. Koniec utrudnień na DK 9

3
Zdjęcie: Pan Mateusz / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Jedna osoba została ranna w zderzeniu trzech pojazdów, do którego doszło w środę rano w Rudnej Małej koło Rzeszowa.

Jak nas poinformowała podkarpacka policja, do wypadku doszło po godz. 7:00.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27-letni mieszkaniec Głogowa Małopolskiego, który kierował renault master, jechał w kierunku Rzeszowa. Nie zachował on należytej ostrożności i odpowiedniej odległości pomiędzy poprzedzającymi go pojazdami. Kierowca renault uderzył w tył fiata fiorino – mówi Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

W wyniku zderzeniu, fiat przeciął całą szerokość krajowej „9” i zjechał do przydrożnego rowu po lewej stronie. Kierowca renault uderzył natomiast jeszcze w kolejny pojazd – ciężarowe renault.

– W wypadku ranny został kierowca fiata, którego z obrażeniami przewieziono do szpitala. Kierowcy obu renault byli trzeźwi. Od kierowcy fiata zostanie w szpitalu pobrana krew do badań – dodaje Adam Szeląg.

Droga krajowa nr 9 przez kilkadziesiąt minut była zablokowana. Po godz. 8:30 policjanci poinformowali nas, że utrudnienia na „9” już się zakończyły. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. Powinna zostać wybudowana dwupasmówka (2+2) od węzła A-4 „Rzeszów-Północ” do granicy Rzeszowa (początku ul. Warszawskiej). To pilna sprawa. Lepszy dojazd do lotniska i SSE

  2. Gdyby kierowca Fiata był nietrzeźwy to by go Renault nie uderzył i nie zjechałby do rowu?
    Czy to że byli trzeźwi to jest najważniejszy fakt w tym zdarzeniu?
    Przestańcie w końcu pisać, że byli trzeźwi, napiszcie jak nie będą.

  3. No była zablokowana. Jadących od autostrady w kierunku Głogowa kierowano na rondo pod wiaduktem. Rondo niby turbinowe, ale sceny odchodziły dantejskie;)

Comments are closed.