Wypadek w Rzeszowie. Kierująca audi zderzyła się z motocyklistą

4
Zdjęcie: Pan Mateusz / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności niedzielnego wypadku na alei Powstańców Warszawy w Rzeszowie.

O wypadku poinformował nas pan Mateusz, Czytelnik Rzeszów News. Anna Klee z podkarpackiej policji twierdzi, że do zdarzenia doszło ok. godz. 13:00.

– 38-letnia kierująca audi, jadąc al. Powstańców Warszawy w kierunku zapory, zmieniając pas, uderzyła w tył jadącego w tym samym kierunku motocyklisty. Kierujący jednośladem doznał lekkich obrażeń – przekazuje nam Anna Klee.

W wyniku wypadku były utrudnienia w ruchu. Chwilowo zablokowany był jeden pas.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

4 KOMENTARZE

  1. Mniejsza o użyty język. Kierująca przecięła dwa pasy by zawrócić, pojawiając się tuż przed moim przednim kołem. Nie było czasu na kombinowanie i udało się zahamować tylko tyle, ile się dało. Salto przez maskę Audi i upadek na asfalt nie są przyjemne. Spędziłem w szpitalu sześć długich godzin. Szczęściem tylko kilka szwów i ogólne obtłuczenia. Ze skutera już nic raczej nie będzie. Używajcie lusterek i rozsądku. Dziękuję.

  2. Witam,

    cytuję: „– 38-letnia kierująca audi, jadąc al. Powstańców Warszawy w kierunku zapory, zmieniając pas, uderzyła w tył jadącego w tym samym kierunku motocyklisty.”

    Pod rozwagę Redaktora:

    „przenosząc” sytuację na tory można napisać: zamiast „pociąg uderzył w samochód osobowy”, „maszynista uderzył w kierowcę samochodu”.

    Pozdrawiam

Comments are closed.