Wypadek z udziałem autobusu MPK. Policjanci poszukują świadków

4
Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Rzeszowscy policjanci proszą o kontakt pasażerów autobusu MPK w sprawie wypadku, do którego doszło 11 sierpnia br. w Rzeszowie przy ulicy Dąbrowskiego.  

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 12:30. Kierowca autobusu MPK marki Solaris linii nr 18, jechał ulicą Dąbrowskiego. W pewnym momencie z uwagi na sytuację na drodze musiał gwałtownie hamować. Skutek? Pasażerka autobusu przewróciła się i doznała obrażeń.

Pasażerowie autobusu, którzy byli świadkami tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z policjantami Referatu ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 6, tel. 17 858 3451, 17 858 3450 lub 997.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

4 KOMENTARZE

  1. Jakaś niezdara wpatrzona w telefon upadła i będa teraz naciski na kierowców by jezdzili jak z jajkiem, czyli mułowato, ospale, nużąco, nieprzyjemnie oraz wnerwiająco.
    Podejrzewam że gdyby ta niezdara korzystała z krakowskiej komunikacji to by sie nauczyła bowiem tam siła bezwładności przy ruszaniu tramwajów jest rownie mocna jak rzeszowskich autobusów przy hamowaniu.

  2. A może jest kwestia tego, że biedna poszkodowana pasażerka dopiero teraz postanowiła zgłosić zdarzenie bo podszkolila się ze może łapnąć troche kasy od ZTM.

  3. Brawo policja !!! Prawie miesiąc minął i szukamy świadków – rozumiem że, w czasie zdarzenia nie byli potrzebni ale dlaczego nikt ich (przynajmniej kilku) nie spisał ??? Ciekawe że, na osiedlu kilkukrotnie (bez przyczyny) prewencyjnie ?? zostałem spisany, o „prewencyjnych” kontrolach drogowych nie wspomnę … proponuję wziąć świadków z łapanki na ulicy – powiedzą że, nic nie widzieli (bo czytali gazetę) i po sprawie – świadki są ? Są. Sprawa umorzona ?? Umorzona. I jest zwycięstwo.

Comments are closed.