Wypadek w Rzeszowie. Kierująca seatem potrąciła kobietę z 6-letnim dzieckiem

8
Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

30-letnia kobieta i jej 6-letni syn trafili do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło w piątek rano przy ul. Sobieskiego w Rzeszowie. 

Do wypadku doszło przed godz. 8:00. Jak wynika z ustaleń policjantów, 20-letnia mieszkanka Rzeszowa, która kierowała seatem, jechała w kierunku ulicy Targowej.

– Na skrzyżowaniu z ul. Grunwaldzką na oznakowanym przejściu dla przejściu potrąciła przechodzącą przez jezdnię 30-letnią kobietę i jej 6-letniego syna. Matka z dzieckiem z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala – mówi Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Kierująca seatem była trzeźwa. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku. Na miejscu zdarzenia nie ma już utrudnień w ruchu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

8 KOMENTARZE

  1. Kobieta ta kończyła przechodzić przez przejście w momencie potrącenia, więc raczej sama nie władowała się pod Koła samochodu, który nie zauważył, iż jest ona na pasach.

  2. Ta mistrzyni w trzymaniu kierownicy ciekawe jakie miała doświadczenie w siedzeniu za kierownicą tj.ile lat siedziała na tym fotelu i ile kilometrów przejechała – oczywiscie nie jaki pasażer ale jako mistrzyni ” rajdowa”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ