Zderzenie dwóch samochodów pod okrągłą kładką. Koniec utrudnień

5
Reklama

Policja wyjaśnia okoliczności zderzenia peugeota i suzuki pod okrągłą kładką na al. Piłsudskiego w Rzeszowie.

 

O zdarzeniu, do którego doszło kilka minut przed godz. 15:30, poinformował nas Jerzy Zygadło, Czytelnik Rzeszów News. Policja początkowo podawała, że zderzeniu brały udział seat i honda. Okazało się, że pod okrągłą kładką zderzyły się peugeot i suzuki

– To kolizja, nikomu nic się nie stało – dodaje Tabasz-Rygiel. Do godz. 18:00 były utrudnienia w ruchu w kierunku ul. Krakowskiej.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

5 KOMENTARZE

 1. Posiadacze aut powinni płacić gigantyczne podatki. W miastach powinna być tylko darmowa komunikacja mpk i taksówki. A kto chce autem jeździć to powinien zapłacić za koncesję miastu i za każdy miesziąc 1 tyś zł.

 2. Przypomnij sobie jak było wcześniej. Jestem w tym miejscu co najmniej 10 razy dziennie. Rozwiązanie najbardziej logiczne w newralgicznym punkcie Rzeszowa, przecież obok najbardziej zakitrane rondo.
  Zobaczymy kolizję raz na dzień i afera. Wystarczy chwila nieuwagi i kłopot gotowy. Wypadki na prostych drogach też się trafiają i co administrator winny. Bądźmy poważni i przyznajmy się do własnych błędów.

 3. Kolejne : Bum w tym miejscu a miała być „Rewelacja” a cały burdel jest dla tego że z ul.Pilsudskiego są lewoskręty
  powinne być tylko prawo skręty i po kłopocie – autobusy dojazd do dworca PKS przez ul.Asnyka – fakt powstanie mirsz – marsz ale pod kładką ruch będzie szybszy
  Ostatecznie można zrobić jeszcze inaczej ;
  Aby autobusom PKS-u było łatwiej – od ul.krakowskiej na rondzie w lewo i zrobic potem zjazd w prawo w
  ( czarnieckiego- grotgera)i już są na dworcu

  • Powtarzam wpis.

   Przypomnij sobie jak było wcześniej. Jestem w tym miejscu co najmniej 10 razy dziennie. Rozwiązanie najbardziej logiczne w newralgicznym punkcie Rzeszowa, przecież obok najbardziej zakitrane rondo.
   Zobaczymy kolizję raz na dzień i afera. Wystarczy chwila nieuwagi i kłopot gotowy. Wypadki na prostych drogach też się trafiają i co administrator winny. Bądźmy poważni i przyznajmy się do własnych błędów.
   Na koniec zacytuję Ciebie „fakt powstanie mirsz – marsz ale pod kładką ruch będzie szybszy”
   Czy zastanowiłeś się przez moment co piszesz? Po co budować most – dziadek „NITKA” wszystkich przeprawi na drugą stronę.

Comments are closed.