Reklama

Drugi dzień 23. Rzeszowskich Juwenaliów znów przyciągnął tłumy. W piątek studenci bawili się przy występach m.in. O.S.T.R. i Lady Pank.  

[Not a valid template]

 

Wprawieni w imprezowych bojach studenci znów ruszyli „kołem” w juwenaliową podróż. Tym razem poszerzyli nieco repertuar o takie hity jak: „Kolorowe jarmarki”, „Hej sokoły”, „Szła dzieweczka do laseczka”, czy urodzinowe „Sto lat”.

W piątek  na Miasteczku Akademickim Politechniki Rzeszowskiej o miejscach świecących pustkami nie było mowy. Ludzi przyszło tak dużo, ze trudno było przecisnąć się przez gęsty tłum. Gigantyczne kolejki tworzyły się już przed wejściem.

Okazało się też, że na piątkowe koncerty studenci czekali najbardziej, ponieważ właśnie w ten wieczór na scenie pojawiły się jedne z największych gwiazd polskiej muzyki: O.S.T.R oraz Lady Pank. Piątkowe koncerty rozpoczął Gajowy, potem na scenę wszedł zespół Hunter, a po nich Reggae Gang System.

Prawdziwe tłumy przed sceną były, gdy po godz. 22:00 pojawił się OS.T.R., który po raz w Rzeszowie zagrał koncert promujący jego nową płytę „Życie po śmierci”. Bisów nie zabrakło, „Ostry” w pewnym momencie rzucił się w tłum, w którym na pamiątkę zostawił swoją czapkę.

W szczytowym momencie podczas piątkowych koncertów na juwenaliach bawiło się ok. 30 tys. osób.

Na juwenaliach nie zabrakło fanów legendy polskiego rocka – Lady Pank. – Jestem tu dla nich. Nie mogę się już doczekać ich koncertu – mówiła 20-letnia Agnieszka, studentka pedagogiki.

Lady Pank nie zawiódł. Zespół zagrał   swoje największe i najbardziej rozpoznawalne hity, takie jak: „Kryzysowa narzeczona”, „Zawsze tam gdzie ty”, czy „Stacja Warszawa”.

W piątkowy wieczór na scenie Pewexu wystąpili Lola Band, MIG i Power Play.

Dzisiaj ostatni dzień 23. Rzeszowskich Juwenaliów. Na głównej scenie zagrają: The Sabała Bacała, Letni Chamski Podryw, Vavamuffin, Silent Jester, Mela Koteluk i na koniec Enej. Koncerty rozpoczną się o godz. 18:00. Na scenie Pewexu wystąpią After Party i Baciary.

Zdjęcia z pierwszego dnia 23. Rzeszowskich Juwenaliów możecie zobaczyć TUTAJ, a z korowodu studenckiego, który rozpoczął trzydniową imprezę, dostępne są TUTAJ.

23. Rzeszowskie Juwenalia zorganizowały cztery uczelnie: Politechnika Rzeszowska, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna oraz Wyższa Szkoła Prawa i Administracji. Imprezie patronuje Rzeszów News.

JOANNA GOŚCIŃSKA

PROGRAM SOBOTNICH KONCERTÓW

Główna scena

– 18:00 – The Sabała Bacała

– 18:50 – Letni Chamski Podryw

– 20:25 – Vavamuffin

– 22:00 – Silent Jester

– 23:00 – Mela Koteluk

– 00:40 – Enej

Scena Pewexu

– 20:00 – Dj

– 20:45 – After Party

– 21:45 – Dj

– 23:50 – Baciary

– 00:50 – Dj

Strefa klubowa – ONE STAGE

– 20:00 – Lex Dave

– 21:00 – Vertiz

– 22:00 – Pankowski&Lars M

– 23:00 – Cold One

– 24:00 – Kakr

– 01:00 – Satora

– 02:00 – Digital Mode

– 03:00 – Alex

– 04:00 – xxx

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: