Zdjęcie: Materiały prasowe

Znana agencja modelek i modeli KOYA mgmt poszukuje w Rzeszowie nowych twarzy. To szansa dla wszystkich, którzy marzą o wielkiej karierze w świecie mody. 

– Nie przegap okazji! Daj się odkryć! Zostań KOYA! – zachęcają organizatorzy castingu, który w Rzeszowie odbędzie się w najbliższą niedzielę (21 maja) w kawiarni Hola Lola przy ul. Mickiewicza 3, od godz. 13:00 do 15:00.

Casting na modelki i modeli organizuje agencja KOYA mgmt wraz z międzynarodowymi agencjami: Elite Nowy Jork, Ming Management oraz Why Not Models.

Modelki KOYA chodzą po wybiegach takich domów mody jak Dior, Prada, Fendi, Emporio Armani, Roberto Cavalli, Valentino, Tommy Hilfiger. KOYA reprezentuje m.in. Paulinę Frankowską, którą można podziwiać w kampanii Prada oraz Dolce & Gabbana. 

Udział w castingu jest bezpłatny. – To również niepowtarzalna szansa dla wszystkich, którzy marzą o wielkiej karierze w świecie mody – twierdzi Karina Kopczyńska z agencji KOYA mgmt.

Osoby, które pomyślnie przejdą casting mają szansę wygrać kontrakt z prestiżową agencją Elite z Nowego Jorku oraz z agencją Why Not Models z Mediolanu. – Rozpocznij swoją przygodę w niezwykłym świecie modelingu – namawia KOYA mgmt.

Kogo poszukuje agencja? Dziewczyn w wieku 14-23 lata, minimalny wzrost to 170 cm. W przypadku modeli chodzi o chłopców w wieku 16-26 lat, minimum wzrostu to 183 cm.

Na casting trzeba przyjść bez makijażu, w ubraniu podkreślającym sylwetkę np. w leginsach i T-shircie. Osoby niepełnoletnie na casting muszą przyjść z opiekunem lub posiadać pisemną zgodę rodzica na udział w castingu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Casting w Rzeszowie jest jednym z 10, jakie KOYA mgmt organizuje w polskich miastach. Na Podkarpaciu odbędzie on się także w Przemyślu 22 maja w Galerii Sanowa od 10:00 do 12:00. Tego samego dnia casting będzie również w Krośnie w Centrum Dziedzictwa Szkła od 15:00 do 17:00.

Kandydatów na modelki i modeli oceniać będzie Agnes Ponarska, założycielka i właścicielka KOYA mgmt, która ma 20-letnie doświadczenie modelingu. Ponarska współpracowała z najlepszymi agencjami na świecie, odkryła wiele dziewczyn, które dziś są top modelkami. To dzięki niej kariery Karmen Pedaru, Catherine McNeil czy Anny Jagodzińskiej nabrały tempa.

Podczas castingu obecna będzie także Karina Kopczyńska, agentka modelek oraz scout w KOYA. Kopczyńska jest ceniona w świecie mody za talent do odkrywania nowych twarzy, odpowiada za sukces dziewczyn, które dziś chodzą po wybiegach wielkich domów mody oraz biorą udział w topowych kampaniach reklamowych.

Do Rzeszowa przyjdzie także Ming Liao Tao, założycielka i właścicielka agencji Ming Model Management w Sao Paulo. Od 35 lat współpracuje ona z renomowanymi agencjami w Azji. Ceniona jest za swój profesjonalizm na całym świecie. 

Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w castingu, mogą wysłać swoje zgłoszenie także przez internet na adres: info@koyamgmt.com

Zdjęcie: Materiały prasowe
Zdjęcie: Materiały prasowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama