W sobotę i niedzielę (31 maja – 1 czerwca) kina Helios w Rzeszowie przejmują najmłodsi. W ramach licznych atrakcji podczas „Kina Pełnego Dzieci” można obejrzeć: filmy familijne, pokazy dla chłopców i dziewczynek oraz specjalny seans dla najmłodszych: „Pierwszy raz w kinie”.

Dzień Dziecka w kinach Helios to przede wszystkim bogaty repertuar: bajki dla dzieci, wyjątkowe pokazy premierowe, kino dla całej rodziny, filmy dla dziewczynek i chłopców, czy specjalny seans dla maluszków – Mój pierwszy raz w kinie.

W tych dniach na dzieci czekają także animacje i dużo konkursów z nagrodami – jednym słowem dwa dni atrakcji i „Kino pełne dzieci”.

Dla najmłodszych widzów przygotowano także mnóstwo atrakcji w holu kina:

  • bajkowe tatuaże
  • kącik plastyczny
  • malowanie buziek
  • konkursy z nagrodami
  • karaoke

Program:

1. Pierwszy raz w kinie to wyjątkowy moment dla całej rodziny, kiedy to maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej, siadają w wielkich fotelach i przeżywają bajkowe emocje. Światła w salach kinowych są specjalnie lekko przyciemnione, a dźwięk dostosowany dla „małych uszu” – wszystko po to, aby zapewnić niesamowite przeżycia.Na zakończenie każdy maluszek otrzymuje specjalny Dyplom Małego Kinomana oraz pamiątkowy prezent.

W tym roku nasi najmłodsi widzowie będą mieli okazję obejrzeć premierowe odcinki bajki pt. „Parauszek i Przyjaciele” – serialu realizowanego w pełni w technice animacji lalkowej. Bajka opowiada o małym zajączku mieszkającym w krainie zwanej Naszym Lasem. Film będzie miał kinową premierę, dostępny do obejrzenia tylko w sieci kin Helios! Na seans z cyklu Pierwszy raz w kinie bilet kupuje tylko opiekun, dzieci wchodzą bezpłatnie.

2. Film Familijny:

  • „Królewna Śnieżka” –  seans dla całe rodzin

3. Seanse dla Dziewczyn:

  • „My little Pony: Equestria Girls” – opowieść o magicznej przyjaźni, oddaniu i niezwykłej więzi, która podbiła serca dziewczynek na całym świecie.
  • „Violetta: Koncert” – ekskluzywny filmowy materiał podsumowujący niezwykłą, europejską trasę koncertową uwielbianej przez nastolatki bohaterki przebojowego serialu Disney Channel pt. „Violetta”. Dodatkowo wspaniałe konkursy tylko dla fanów Violetty.

4. Seans dla Chłopaków:

  • „Transformers Prime” – seria komputerowej animacji, osadzona w uniwersum Transformers. Fani kultowej animacji będą mieli szansę po raz pierwszy obejrzeć film na wielkim ekranie.

5. Animacja dla małych i dużych prezentowana przez Monolith Films:

  • „Listonosz Pat i Wielki Świat” – sympatyczny listonosz Pat z małego spokojnego miasteczka zapragnie wziąć udział w niezwykle popularnym telewizyjnym show „Mam talent!”

Na seanse „Kina Pełnego Dzieci” obowiązuje jedna, specjalna cena biletu – tylko 17 zł

Konkurs:

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na dowolnie wybrane seanse w ramach Kina Pełnego Dzieci w Heliosie czyli dwa podwójne zaproszenia na seanse wskazane poniżej:

– Pierwszy Raz w kinie Parauszek – do wyboru sobota lub niedziela

– Transformers – do wyboru sobota lub niedziela

– Violetta – do wyboru sobota lub niedziela

– My Little Pony – do wyboru sobota lub niedziela

– Królewna Śnieżka – do wyboru sobota lub niedziela

Pytanie: Od którego roku obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka w Polsce?

Zasady konkursu:

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl.

W tytule maila należy podać: Dzień Dziecka w Heliosie.

Do odpowiedzi należy dołączyć informację o wybranym seansie i dniu (sobota lub niedziela).

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do godziny 18 w piątek 30 maja. Warunkiem konkursu jest także polubienie konkursowego postu na naszym Facebooku, na którym poinformujemy o wynikach konkursu po jego zakończeniu.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama