Zdjęcie: Adrian Socha / Rzeszów News
Reklama

Motocykliści już siódmy raz w Rzeszowie na moście Zamkowym utopią marzannę, by rozpocząć nowy sezon. Impreza odbędzie się w niedzielę 22 kwietnia na parkingu przy hali Podpromie.

Organizatorem VII Motocyklowego Topienia Marzanny na Podpromiu jest Forum Podkarpackich Motocyklistów i Rzeszowska Grupa Motocyklowa. W planie imprezy są konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Szczegóły konkursów organizatorzy podadzą w późniejszym czasie. 

W trakcie zlotu odbędzie się pokaz rzeszowskich rolkarzy. Nie zabraknie również młodych i utalentowanych motocyklistów. Hubert ”Hubi” Rak pokaże jak zejść na kolano.

– Topienie marzanny to także doskonała okazja, by po zimowym śnie spotkać się ze znajomymi i porozmawiać. Jak wiadomo, najlepsze rozmowy toczą się przy jedzeniu – informują organizatorzy. Na uczestników zlotu czekać będą pyszne kiełbaski z grilla i gorący żurek.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W tym roku na uczestników zlotu jeszcze jedna atrakcja – Parada Motocyklowa. Parada zakończy się na placu przed firmą InterMotors, gdzie zorganizowana zostanie, pełna atrakcji, impreza firmowa. Udział w zlocie zapowiedziało już ponad 900 osób. Impreza przewidziana jest w godzinach 9:00-13:00.

W 2017 roku sezon motocyklowy rozpoczęło ok. 1,5 tysiąca motocyklistów. Zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama