Sąd Rejonowy i prokuratura w Rzeszowie wydały listy gończe za czterema mężczyznami. Poszukiwani są przez policjantów z Trzebowniska i Tyczyna.

[Not a valid template]

 

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzebownisku poszukują 32-letniego Grzegorza Grzebyka, który w ostatnim czasie mieszkał w Łukawcu. Mężczyzna został skazany za udział w bójce, teraz ukrywa się przed policją.

Policjanci z Trzebowniska poszukują także 30-letniego Krzysztofa Młynka, ostatnio zamieszkałego w Trzebownisku. Młynek był skazany za zniszczenie cudzej rzeczy.

Osoby, które znają miejsca pobytu, obu mężczyzna proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Trzebownisku, tel. (17) 858 37 00 albo z dyżurnym komendy tel. 17 858 33 10 lub 997.

Z kolei funkcjonariusze Komisariatu Policji w Tyczynie poszukują 40-letniego Jacka Rybaka, który ostatnio mieszkał w Matysówce. Jest poszukiwany za udział w bójce.

Tyczyńscy funkcjonariusze namierzają również 41-letniego Volodymyra Bryduna, ostatnio zamieszkałego w Kielnarowej. Za nim list gończy wydała Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów, która chce Brydunowi postawić zarzuty za fałszerstwo dokumentów.

Informacje o pobycie Jacka Rybaka i Volodymyra Bryduna można przekazywać policjantom, dzwoniąc na numer tel. (17) 858 33 79 albo do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowe: 17 858 3310 lub 997.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama