Zdjęcie: Materiały organizatorów
Reklama

Motocykliści już szósty raz w Rzeszowie na moście Zamkowym utopią marzannę, by rozpocząć nowy sezon. Impreza odbędzie na parkingu przy hali Podpromie.

Kolejny raz w Rzeszowie motocykliści będą witać nowy sezon na Podkarpaciu. Impreza inaugurująca motocyklowe wojaże odbędzie się pod hasłem „Podkarpackie Motocyklowe Topienie Marzanny” w niedzielę 2 kwietnia o godz. 10:30.

„Zbieramy się już od godziny 10:00 i ustawiamy w rzędach, możliwie równo i bez dużych odstępów między motocyklami. W przypadku dobrej pogody, a taka jest zamówiona, spodziewamy się do 999 osób, więc parking może być dość mocno zapełniony” – piszą na Facebooku twórcy wydarzenia.

Organizatorem topienia marzanny jest Forum Podkarpackich Motocyklistów. Udział w wydarzeniu zapowiedziało już ponad 1300 osób. 

Oprócz tradycyjnego powitania wiosny, ekipa z firmy Motomania w Rzeszowie zaprasza również na 3. urodziny salonu firmowego, które odbędą się w tym samym dniu w godz. 12:00-16:00 na parkingu przed salonem przy ul. Okulickiego. Nie zabraknie atrakcji, m.in. pokazów ratowniczych, oddawania krwi i grilla z dobrymi specjałami.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.