Podkarpackie Centrum Medycyny Dziecięcej coraz bliżej. Umowa podpisana [ZDJĘCIA]

To największa inwestycja medyczna w historii Podkarpacia i jedna z najważniejszych w kraju. W Rzeszowie właśnie podpisano umowę na budowę nowoczesnego Podkarpackiego Centrum Medycyny Dziecięcej. Nowy szpital ma zapewnić dzieciom dostęp do specjalistycznego leczenia bez konieczności wyjazdów do odległych ośrodków. Wielomilionowa inwestycja w ochronę zdrowia dzieci wkracza w decydującą fazę. Historyczny moment dla Podkarpacia We … Czytaj dalej Podkarpackie Centrum Medycyny Dziecięcej coraz bliżej. Umowa podpisana [ZDJĘCIA]