Sekundy od tragedii. Policjantka wyprowadziła 51-latka z płonącego mieszkania
Przy ul. Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu w piątkowy wieczór wybuchł pożar w mieszkaniu na drugim piętrze. Ewakuowano 10 osób, jedna trafiła do szpitala. W dramatycznej akcji uczestniczyła policjantka, która wyprowadziła z mieszkania 51-letniego mężczyznę. Na miejscu pracowało łącznie sześć zastępów straży pożarnej. Płomienie jako pierwsze zauważył sąsiad, który wezwał straż pożarną. W pożarze spłonęły dwa pomieszczenia. … Czytaj dalej Sekundy od tragedii. Policjantka wyprowadziła 51-latka z płonącego mieszkania
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element