Dzisiaj „Reggae Nad Wisłokiem” – klimaty reggae i dub po raz trzeci na bulwarach

Warszawska grupa Vavamuffin będzie gwiazdą trzeciej edycji plenerowej imprezy „Reggae Nad Wisłokiem”, która odbędzie się dzisiaj 3 czerwca na rzeszowskich bulwarach. Koncertowi patronuje Rzeszów News.

 

Na „Reggae Nad Wisłokiem” zaprasza Rzeszowski Dom Kultury, który jest głównym organizatorem imprezy w klimatach reggae i dub.

„Reggae Nad Wisłokiem” to wydarzenie kulturalne wybrane przez mieszkańców Rzeszowa spośród pięciu propozycji w projekcie pod nazwą „Wybierz imprezę na 5-lecie Rzeszowskiego Domu Kultury”, który został przeprowadzony na Platformie Konsultacyjnej Mieszkańców Rzeszowa „Dobre Pomysły”.

Wielotysięczna publiczność oraz pozytywny odbiór pierwszej edycji wydarzenia sprawiły, że „Reggae Nad Wisłokiem” błyskawicznie stało się jedną z najciekawszych propozycji kulturalnych adresowanych do mieszkańców Rzeszowa i całego Podkarpacia.

Tegoroczna edycja „Reggae Nad Wisłokiem” odbędzie się 3 czerwca na rzeszowskich bulwarach. Gwiazdą wieczoru będzie jeden z najbardziej cenionych zespołów reggae w Polsce – warszawska grupa Vavamuffin.

Występ gwiazdy poprzedzą sety koncertowe wykonane przez światowej sławy producentów muzycznych: Dreadsquad z gościnnym udziałem wokalistki Kasi Malendy oraz „Radikal Guru”, który pojawi się na scenie w wersji Live Dub wraz z sekcją dętą „Radikal Horns” i brytyjskim wokalistą Dark Angel aka Mowty Mahlyka.

Przed publicznością zaprezentują się ponadto przedstawiciele podkarpackiej sceny reggae: Boleo & Inity Sounds Riddim Band oraz prowadzący imprezę Roots Digital Sound feat. Kulturalny.

Koncerty muzyczne to nie wszystko, co przygotowali organizatorzy. Dodatkową atrakcją imprezy będzie strefa zabaw dla dzieci ReggaeLand, a także strefa Chillout z mobilną kawiarnią, gigantyczną grą planszową oraz kręglami.

Impreza rozpocznie się o godz. 16:00. Wstęp bezpłatny.

Trzecia edycja „Reggae Nad Wisłokiem” odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca. Realizację przedsięwzięcia wspierają: sponsor główny – SUBWAY, sponsor – mobilna kawiarnia Dziarski Barista oraz partner logistyczny – CAR-RENTAL.PL.

PROGRAM

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Start: 16:00

Prowadzenie: Roots Digital Sound feat. Kulturalny

16:30 – Boleo & Inity Sounds Riddim Band

17:30 – Dreadsquad feat. Kasia Malenda

19:30 – Radikal Guru Live Dub feat. Radikal Horns & Dark Angel aka Mowty Mahlyka (UK)

21:00 – VAVAMUFFIN

Dodatkowo od godz. 13:00

– Strefa dla dzieci ReggaeLand

– Strefa Chillout

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl      

Reklama