Reklama

Automobilklub Rzeszowski wraz z firmą Top Racing, partnerem 25. Rajdu Rzeszowskiego, uruchomił sprzedaż biletów na odbywającą się w pierwszy weekend sierpnia polską rundę Rajdowych Mistrzostw Europy.

Przedsprzedaż biletów prowadzona będzie za pośrednictwem sklepów internetowych gadzetyrajdowe.pl.

Dla kibiców z zagranicy przygotowano dystrybucję na cały świat za pośrednictwem sklepów topracingshop.com i rallymerchandise.eu (język angielski), topracingshop.de (język niemiecki) oraz motorsportshop.ru (język rosyjski).

Podczas trwania rajdu (4-6 sierpnia) karnety będą dostępne także w Rzeszowie w Punktach Informacji Kibica w Centrum Handlowym Millenium Hall oraz przy wejściu do Parku Serwisowego w hali Podpromie.

Cała trasa oraz Park Serwisowy tegorocznego Rajdu Rzeszowskiego jest biletowana. Podstawowy, obowiązujący przez 3 dni karnet Rally Pass kosztuje 59 zł i składa się z plastikowej karty Rally Pass, Mapy Rajdu, smyczy z logo Rajdu Rzeszowskiego oraz nalepki pamiątkowej.

Dla bardziej wymagających kibiców przygotowano karnet Rally Pass VIP w cenie 249 zł. On również obowiązuje przez 3 dni i składa się plastikowej karty Rally Pass VIP, Mapy Rajdu, smyczy z logo Rajdu Rzeszowskiego, dwóch nalepek pamiątkowych oraz nalepki wjazdowej VIP. Nalepka ta upoważnia do wjazdu za blokady policyjne i dojazdu pod sam odcinek specjalny.

Dodatkowo posiadacze Rally Pass VIP będą mogli skorzystać z parkingu VIP oraz wejść do specjalnej strefy VIP na Super OS w Rzeszowie. Na zakup biletów powyżej 200 zł obowiązuje darmowa wysyłka kurierem na terenie Polski.

Automobilklub Rzeszowski wspólnie z firmą Top Racing przygotował w tym roku ponad 30 stref dla kibiców na odcinkach specjalnych. Każda ze stref kibica została dobrana pod kątem widowiskowości oraz łatwego dojazdu. Tegoroczne strefy kibica wyposażone będą w toalety przenośne, na części z nich przygotowane będą także punkty gastronomiczne.

Wszystkie dodatkowe informacje dla kibiców wybierających się na 25. Rajd Rzeszowski można uzyskać na specjalnej infolinii Top Racing dla kibiców: tel. 733 100 702,  czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 18. Pytania można zadawać także na adres e-mail: kibice@rajd.rzeszow.pl

O 25. Rajdzie Rzeszowskim, w którym wystartuje m.in. aktualny mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz, pisaliśmy także TUTAJ.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Ciekawe jak beda pilnowsc te kilkadziesiat km tras, zeby ktos nie wszedl bez biletu. Czy ludzie ktorzy z wlasnych posesji beda ogladac, tez beda musieli miec bilety? Toalety i gastronomia ok, ale ja nie pamietam platnego rajdu…

  2. Znowu rajd dla biedaków.Nie stać nikogo na przetransportowanie auta na pustynie to się podniecają wioskami na Podkarpaciu….Ale jakie auta taki rajd…..

Comments are closed.