Automobilklub Rzeszowski wraz z firmą Top Racing, partnerem 25. Rajdu Rzeszowskiego, uruchomił sprzedaż biletów na odbywającą się w pierwszy weekend sierpnia polską rundę Rajdowych Mistrzostw Europy.

Przedsprzedaż biletów prowadzona będzie za pośrednictwem sklepów internetowych gadzetyrajdowe.pl.

Dla kibiców z zagranicy przygotowano dystrybucję na cały świat za pośrednictwem sklepów topracingshop.com i rallymerchandise.eu (język angielski), topracingshop.de (język niemiecki) oraz motorsportshop.ru (język rosyjski).

Podczas trwania rajdu (4-6 sierpnia) karnety będą dostępne także w Rzeszowie w Punktach Informacji Kibica w Centrum Handlowym Millenium Hall oraz przy wejściu do Parku Serwisowego w hali Podpromie.

Cała trasa oraz Park Serwisowy tegorocznego Rajdu Rzeszowskiego jest biletowana. Podstawowy, obowiązujący przez 3 dni karnet Rally Pass kosztuje 59 zł i składa się z plastikowej karty Rally Pass, Mapy Rajdu, smyczy z logo Rajdu Rzeszowskiego oraz nalepki pamiątkowej.

Dla bardziej wymagających kibiców przygotowano karnet Rally Pass VIP w cenie 249 zł. On również obowiązuje przez 3 dni i składa się plastikowej karty Rally Pass VIP, Mapy Rajdu, smyczy z logo Rajdu Rzeszowskiego, dwóch nalepek pamiątkowych oraz nalepki wjazdowej VIP. Nalepka ta upoważnia do wjazdu za blokady policyjne i dojazdu pod sam odcinek specjalny.

Dodatkowo posiadacze Rally Pass VIP będą mogli skorzystać z parkingu VIP oraz wejść do specjalnej strefy VIP na Super OS w Rzeszowie. Na zakup biletów powyżej 200 zł obowiązuje darmowa wysyłka kurierem na terenie Polski.

Automobilklub Rzeszowski wspólnie z firmą Top Racing przygotował w tym roku ponad 30 stref dla kibiców na odcinkach specjalnych. Każda ze stref kibica została dobrana pod kątem widowiskowości oraz łatwego dojazdu. Tegoroczne strefy kibica wyposażone będą w toalety przenośne, na części z nich przygotowane będą także punkty gastronomiczne.

Wszystkie dodatkowe informacje dla kibiców wybierających się na 25. Rajd Rzeszowski można uzyskać na specjalnej infolinii Top Racing dla kibiców: tel. 733 100 702,  czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 18. Pytania można zadawać także na adres e-mail: kibice@rajd.rzeszow.pl

O 25. Rajdzie Rzeszowskim, w którym wystartuje m.in. aktualny mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz, pisaliśmy także TUTAJ.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama