Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Dlatego też specjalnie dla wszystkich rzeszowianek Rzeszowska Rada Kobiet przygotowała wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się 8 marca w Hotelu Rzeszów.

W programie wydarzenia znajdziemy subtelną kobiecą poezję przeplataną muzyką smyczkową, koncert zespołu Antoniusz Band oraz smaczny poczęstunek. Dodatkowo na kobiety i nie tylko czekają też niespodzianki w postaci losowania atrakcyjnych nagród. Wśród nich weekend w Bieszczadach, vouchery do salonu kosmetycznego, fryzjerskiego, kliniki stomatologicznej.

– Na naszym Dniu Kobiet warto się pojawić przede wszystkim dla wspaniałego towarzystwa wszystkich gości. Gorąco zapraszamy – przekonuje Anna Skiba, szefowa Rzeszowskiej Rady Kobiet.

– Nasze wydarzenie to też świetna okazja, aby spotkać się z kobietami, które spełniają się artystycznie. Być może, po tym spotkaniu któraś z pań odkryje w sobie potencjał artystyczny – dodaje Edyta Walczyk, wiceszefowa RRK.

Wstęp na wydarzenie w Hotelu Rzeszów (al. Piłsudskiego) jest bezpłatny. Świętowanie rozpocznie się o godz. 18:00. Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 505 058 088 lub rzeszowskaradakobiet@wp.pl. Link do wydarzenia na Facebooku jest TUTAJ

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama