Zdjęcie: Speedway Best Pairs Cup

20 kwietnia największe gwiazdy światowego żużla ścigać się będą w Rzeszowie. Tego dnia wystąpią w drugiej rundzie cyklu Speedway Best Pairs 2018. Bilety są już dostępne. 

Pierwsza runda SBP 2018 padła łupem Fogo Power. Sensacyjnie, na drugiej pozycji zmagania zakończyli zawodnicy Trans MF Pro Race Team, wśród których błyszczał Leon Madsen. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Monster Energy Speedway Teamu. 

W Rzeszowie, na kibiców czekają wielkie emocje. Najlepsi żużlowcy świata, podzieleni na sześć zespołów sponsorskich walczyć będą o kolejne punkty do klasyfikacji końcowej cyklu. Pierwsza runda była przetarciem, podczas drugiej, nie ma już czasu na błędy. 

Dla rzeszowskich kibiców dodatkowym argumentem przemawiającym za tym, aby pojawić się na zawodach, będzie postać Grega Hancocka, który w tym sezonie reprezentować będzie Stal Rzeszów.

– Myślę, że runda Speedway Best Pairs na torze w Rzeszowie, to bardzo dobre rozwiązanie. Jestem przekonany, że będzie bardzo ciekawie – powiedział Amerykanin.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Druga runda cyklu Speedway Best Pairs 2018 odbędzie się w Rzeszowie, 20 kwietnia o godzinie 20:00. Ceny biletów wynoszą 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). Program zawodów zawodów kosztuje 10 zł. 

Bilet ulgowy przysługuje uczniom (z ważną legitymacją szkolną), studentom (do 26. roku życia – 1992 i młodsi wraz z legitymacją studencką), emerytom i rencistom. Dzieci do 7. roku życia – wstęp darmowy. Wejściówki kupować można na portalu www.eventim.pl (link TUTAJ), w salonach Empik, Saturn i Media Markt. W siedzibie klubu sprzedaż prowadzona będzie zaraz po świętach wielkanocnych. 

Dla naszych Czytelników mieliśmy pięć podwójnych zaproszeń na zawody. Aby je zdobyć, należało odpowiedzieć na pytanie: Ile razy Mistrzem Świata był Greg Hancock? Na prawidłowe odpowiedzi czekaliśmy do 2 kwietnia. Prawidłowa odpowiedź to: cztery razy. 

Zainteresowanie konkursem było ogromne. Zostaliśmy przez Was zasypani mailami. Podwójne bilety na zawody wygrywają: Patryk Nowak,  Norbert Niemiec, Grzegorz Uberman, Anna Kilarowska i Anna Grzybek. Wszyscy laureaci zostali powiadomieni o wygranej. Gratulujemy! 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama